Już w najbliższą niedzielę o g. 20:00 premiera serialu ,,W rytmie serca". Stacja Polsat pokaże dwa odcinki, jeden po drugim! O czym będzie serial ,,W rytmie serca"?

Reklama

ZOBACZ: Serial "W rytmie serca" zniknie z anteny Polsatu po pierwszym sezonie? Kurdej-Szatan zdradziła plany stacji!

W rytmie serca - zwiastun serialu, dwa odcinki

Gdy wydaje Ci się, że panujesz nad wszystkim: praca jest twoją pasją i masz konkretne plany na przyszłość – los płata ci figla. Niespodziewanie wraca do Ciebie przeszłość, od dawna skrywane sekrety wychodzą na jaw i zmieniają wszystko. Na życiowym zakręcie zobaczymy bohaterów serialu „W rytmie serca", wykreowanych przez Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Damięckiego, Marię Dębską, Piotra Polka i Dariusza Toczka. Wyraziste postacie stworzą genialni aktorzy: Piotr Fronczewski i Małgorzata Foremniak. W niedzielę na ekranie zobaczymy także drugi odcinek serialu z gościnnym udziałem Edyty Olszówki, Jarosława Boberka i Izabeli Dąbrowskiej.

Pobyt przystojnego i zdolnego młodego lekarza w rodzinnym Kazimierzu Dolnym będzie pełen niespodziewanych zwrotów akcji i sporej dawki adrenaliny.

– Adam to człowiek głęboko moralny i przekonany o tym, że to, co robi jest słuszne. Taki punkt wyjścia bardzo mi się podoba, ponieważ mamy do czynienia z bohaterem twardo stąpającym po ziemi z jednej strony, a z drugiej marzycielem i ideowcem. To jest chłopak, który wie, co robi – mówi Mateusz Damięcki o swojej postaci.

W nazywanym perłą renesansu Kazimierzu mieszkają pielęgniarka Marysia (Barbara Kurdej – Szatan) i policjantka Weronika (Maria Dębska). Kobiety sprawią, że serce przystojnego lekarza będzie rozdarte. Marysia okaże się być jego dawną miłością – dla niej spotkanie z Adamem będzie prawdziwym trzęsieniem ziemi. Podobnie dla seksownej Weroniki, z tą różnicą, że Pani aspirant będzie chciała bliżej go poznać.

Zobacz także

– Maria, którą gram, jest silną kobietą, do tego jest zawzięta i zbuntowana, lecz w gruncie rzeczy dobra. Niebyło jej w życiu łatwo, ale świetnie sobie poradziła. wszystko się w jej życiu komplikuje, a jej pewność siebie i zorganizowanie znika kiedy pojawia się Adam – opowiada w jednym z wywiadów Barbara Kurdej - Szatan.

Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu? Zobaczcie zwiastun!

ZOBACZ: Basia Kurdej-Szatan nie może narzekać na brak pracy, ale mówi wprost: „Trzeba dorabiać”. Dlaczego?

Będziecie oglądać serial "W rytmie serca"?

Reklama

Instagram

Reklama
Reklama
Reklama