Basia Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan
Instagram
1/5
Basia Kurdej-Szatan
Instagram

Basia Kurdej-Szatan jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda nie może narzekać na brak zleceń: nieustannie możemy ją podziwiać w reklamach telefonii komórkowej, w sztukach teatralnych, w roli prowadzącej w roli prowadzącej  "The Voice of Poland”, a niebawem także "The Voice Kids" oraz w nowej produkcji „W rytmie serca”, która startuje 10 września o g. 20:00 w Polsacie. Z jakim wyprzedzeniem producenci muszą się wpisywać w jej grafik i dlaczego gwiazda przyjmuje aż tak dużo zleceń? Przeczytaj na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan zniknie z M jak miłość?! Mamy złe wiadomości dla fanów serialu...

2/5
Basia Kurdej-Szatan
ONS.pl

Okazuje się, że to Basia Kurdej-Szatan dyktuje warunki reżyserom! Muszą czekać na jej wolne terminy. 

 

- Teatry zazwyczaj rezerwują czas na pół roku do przodu. Serial, reklamę czy film miesiąc, dwa przed – producenci muszą się dostosować do mojego grafiku - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan.

 

Dlaczego gwiazda tak szczelnie wypełnia swój czas? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan o konfliktach w "The Voice of Poland"! Co zdradziła gwiazda?

3/5
Basia Kurdej-Szatan
East News

Basia Kurdej-Szatan nie ukrywa, że zarobki w teatrach nie są wysokie. Nie ma więc nic przeciwko komercyjnym zleceniom różnego typu. Co powiedziała gwiazda? Zobaczcie na kolejnej stronie!

 

4/5
Basia Kurdej-Szatan
Instagram

- Uważam, że nie wolno podcinać skrzydeł szczególnie młodym aktorom. W szkole teatralnej nie uczą nas pracy z kamerą. Ja miałam dosłownie 30 minut zajęć na ten temat! Poza tym nie oszukujmy się pensja teatralna, na którą zresztą nie wszyscy mogą liczyć na progu swojej kariery zawodowej, nie jest oszałamiająca. Trzeba dorabiać - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan.

 

5/5
Basia Kurdej-Szatan
Instagram

Cieszycie się, że Basia Kurdej-Szatan jest na topie i wszędzie możemy ją oglądać?

Niedawno okrzyknięto Basię jedną z najcenniejszych gwiazd polskiego-showbiznesu. Zdobyła 4. miejsce w liście magazynu Forbes. A specjaliści wyliczyli, że może zarobić nawet pół miliona w rok, jeśli by tylko chciała. 

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan o przesłuchaniach do "The Voice Kids": "Bałam się, że będzie mi żal..."