Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Seriale

Katarzyna Zielińska w „Barwach szczęścia” po raz pierwszy po urodzeniu dziecka! Mamy ZWIASTUN!

Co nowego w odcinkach "Barw szczęścia"? Dla fanów serialu długo oczekiwany powrót Katarzyny Zielińskiej i jednego z ulubionych wątków w serialu, czyli losów Marty Walawskiej i jej narzeczonego Artura (w tej roli Jacek Rozenek). Będą to pierwsze odcinki z Kasią Zielińską po tym, jak na dobre wróci do serialu po urlopie macierzyńskim.  Wszystko kręcone było wiosną, ale dopiero teraz odcinki serialu "Barwy Szczęścia" będą puszczane na antenie TVP2.

 

 

Co czeka bohaterów Barw szczęścia?

Marta jest szczęśliwa, że udało jej się ukończyć terapię uzależnienia od alkoholu i wreszcie może spotkać się z bliskimi. Jej córka Ewa i Artur nie mogą się nią nacieszyć. Aby zapewnić spokój ukochanej, Chowański ulega szantażowi jej byłego męża - Piotra... A Marta kipi energią i dobrym humorem. Od rana ćwiczy w fitness klubie, później wpada do ATB na spotkanie z Mikołajem w sprawie powrotu do pracy. Ostatnie czego potrzeba Marcie to nerwy i stres. Jak zareaguje, gdy na jaw wyjdzie prawda o szantażach Piotra i interesach Chowańskiego z Rosjanami? Odwiedzi sklep monopolowy?

 

W serialu czeka nas ślub! Wspólną przyszłość chcą budować Sabina i Andrzej, którzy przygotowują się do ślubu i... wesela. Czy plany Sabiny, która chciałaby skromnej ceremonii, pokrzyżują bliscy i znajomi, którzy chcieliby hucznego wesela?

 

U młodych... Klara robi Hubertowi niespodziankę i przyjeżdża do niego do Kołobrzegu. Nie jest zadowolona, kiedy Patrycja wspomina o kolejnych planach koncertowych, gdyż mąż obiecał jej, że kończy z graniem. Stawia Pyrce ultimatum – albo ona albo muzyka! W końcu umawiała się na męża w domu biorąc z nim ślub.

 

Problem do rozwiązania przed Kasią (Katarzyna Glinka). Sadowski nie zamierza rezygnować z widywania się z synem. Bez wiedzy Kasi przychodzi po Ksawerego do klubiku i chce go zabrać na spacer. Górka dowiaduje się o tym i jest wściekła. Kolejnej kłótni z Sadowskim nie da się uniknąć!

 

Zobacz: Anna Dereszowska i Katarzyna Glinka tylko w... stanikach. O co chodzi?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sarsa, LatoZet i Dwójki w Łodzi
ons.pl
Newsy
Sarsa w „Barwach Szczęścia”! Kto jeszcze?

Ale to nie koniec niespodzianek

ONS
Seriale
Joanna Moro wyrzucona z serialu „Barwy Szczęścia” przez „gwiazdorzenie”? Mamy komentarz
Podobno na planie nikt jej nie lubił

Po sukcesie serialu „Anna German” kariera Joanny Moro nabrała tempa. Zagrała w „Blondynce”, wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami” i... wróciła do gry w serialu „Barwy szczęścia”, w którego obsadzie była od samego początku w 2007 roku . Czytaj także: Joanna Moro w Opolu. Ale, jak napisał dziś „Fakt”, Moro nie zobaczymy już w serialu, bo... „ ze współpracy z gwiazdą niezadowoleni byli producenci ”. Powód? Trudny charakter Joanny Moro i gwiazdorzenie spowodowały, że podobno scenarzyści postanowili nie rozwijać dalej wątku jej postaci. Joanna Moro wyrzucona z "Barw Szczęścia"? Co na to produkcja serialu „Barwy szczęścia”? Joanna Moro grała w „Barwach Szczęścia” od początku istnienia tego serialu, ale zawsze z długimi przerwami. Teraz znowu nie zobaczymy jej w nowym sezonie, ale niewykluczone, że w przyszłości powróci do serialu. Nic mi o tym nie wiadomo, żeby komukolwiek z produkcji źle się z panią Joanną pracowało. Aktorka ma teraz inne wyzwania zawodowe – mówi nam Karolina Baranowska z MTL MaxFilm. Jak się dowiedzieliśmy, Joanna Moro nie była na planie „Barw Szczęścia” od ośmiu miesięcy . Fani gwiazdy mogli oglądać ją w serialu ostatni raz pod koniec marca. Kto wie może znowu powróci. A co na to wszystko Joanna Moro? Z blondynki stała się brunetką (na planie serialu "Blondynka") i chyba nawet nie wie, że rozpętała się mała afera.      (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Joanna Moro on  28 czerwca 2015     Zobacz na Polki.pl: Joanna Moro w seksownych koronkach. A wy chcielibyście oglądać...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner