Artur z M jak miłość
MTL Maxfilm

Ciotka znajdzie zwłoki Artura, a Chodakowscy trafią do więzienia? Mocny początek roku w "M jak miłość"!

Artur z M jak miłość
MTL Maxfilm

Iza, mimo rozwodu z Arturem, nadal jest w kontakcie z jego ciotką. W 1482 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy już 6 stycznia, obie kobiety się spotkają. Iza dowie się wówczas o szokującym odkryciu ciotki psychopaty!

Okazuje się, że kobieta wie o śmierci Artura! Co więcej, powie Izie, że zwłoki jej bratanka prawdopodobnie zostały zakopane w lesie, a ona chce je odnaleźć. Co zrobi Lewińska z tymi informacjami? Powie o nich Marcinowi i Olkowi?

Skąd ciotka Artura wie o jego śmierci?

Kiedy Iza znów otrzyma bukiet białych róż od razu pomyśli o Arturze. To przecież od niego zawsze je otrzymywała, nawet wtedy, gdy się ukrywała psychopata potrafił ją odnaleźć i na wycieraczce zostawiał białą różę. Zdezorientowana kobieta będzie w bardzo złej kondycji psychicznej, która pogorszy się jeszcze bardziej, kiedy odbierze telefon od ciotki Artura! Iza zdecyduje się spotkać ze Skalską i usłyszy informację, które sprawią, że poczuje się tak, jakby Artur wrócił!

Okazuje się, że ciotka psychopaty nie mogła znaleźć spokoju po jego zaginięciu i poszła do wróżki. Tak usłyszała, że Artur nie żyje i… został zakopany:

To dzięki niej uspokoiłam się, wyciszyłam... Jest jeszcze jedna sprawa, o której chcę ci powiedzieć. Pani Wiola już wcześniej wspominała, że Artur nie żyje. Ale wczoraj rozłożyła karty i zobaczyła, że Artur został zabity, a jego ciało zakopane!

Iza będzie przerażona, że ciotka Skalskiego jest tak bliska odkrycia prawdy i znów się załamie. Zda sobie sprawę, że kobieta nie zrezygnuje z poszukiwań i w końcu odkryje prawdę. Powie o wszystkim Olkowi i Marcinowi? Sama z pewnością sobie z tymi informacjami nie poradzi!

Mimo że Artur nie żyje, Iza przez niego jest w strasznej kondycji psychicznej.

Artur grozi Izie
MTL Maxfilm

Po tym, jak Marcin i Iza poznali tajemnicę Olka - żadne z nich nie może spać spokojnie!

Ole i Marcin w M jak miłość
Instagram

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51