Agnieszka Sitek w czarnej kurtce na planie serialu Złotopolscy
East News

Pamiętacie serialową Weronikę ze "Złotopolskich"? Zobaczcie, jak po latach wygląda Agnieszka Sitek! Bardzo się zmieniła?

Agnieszka Sitek w czarnej kurtce na planie serialu Złotopolscy
East News

Oglądaliście "Złotopolskich"? Serial Telewizyjnej Dwójki miał swoją premierę w 1997 roku i naprawdę szybko stał się jednym z największych hitów stacji. Chyba wszyscy pamiętają serialowego Dionizego (Henryk Machalica) i jego siostrę Eleneonorę (Alina Janowska), którzy byli seniorami rodu Złotopolskich. W produkcji pojawiło się również wielu młodych aktorów, którzy dzięki roli w "Złotopolskich" zdobyli ogromną popularność. Wśród gwiazd, które wystąpiły w serialu była Agnieszka Sitek. Zobaczcie, jak wygląda po latach!

Zobacz także: 6 lat temu w wypadku zginął Grzegorz Komendarek, gwiazdor "Złotopolskich". Nie miał kto zorganizować pogrzebu

Jak dziś wygląda 47-letnia aktorka?

Agnieszka Sitek w "Złotopolskich" zagrała Weronikę, byłą żonę Mirka Gabriela, która op rozstaniu poślubiła Waldka Złotopolskiego (Andrzej Nejman). Weronika razem z Waldkiem wychowywała bliźniaki z poprzedniego związku.  Weronika była jedną z głównych bohaterek serialu, jednak w pewnym momencie zniknęła. Serialowa Weronika Złotopolska wyjechała do USA i słuch o niej zaginął. Po jakimś czas jej bliscy uznali, że zginęła w zamachu na World Trade Center w 2001 roku.

Agnieszka Sitek po roli w "Złotopolskich" na jakiś czas zniknęła z życia w show-biznesie. Po latach aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak: "Prawo Agaty" czy "Na dobre i na złe". A jak dziś wygląda gwiazda? Agnieszka Sitek ma już 47 lat, a kilka miesięcy temu pojawiła się na Wielkim Teście TVP.

Spójrzcie tylko na jej zdjęcia! Bardzo się zmieniła?

Zobacz także: Wszyscy pokochaliśmy ją jako kochaną, ale i nieco zgryźliwą babcię Eleonorę ze Złotopolskich. Przypominamy kultowe role Aliny Janowskiej

Agnieszka Sitek wiosną 2020 roku wzięła udział w Wielkim Teście TVP.

Agnieszka Sitek w matynarce w kratkę i koszuli w kwiaty
East News

Aktorka ma już 47 lat. 

Agnieszka Sitek w marynarce w kratę
East News

Bardzo się zmieniła?

Agnieszka Sitek w czarnej kurtce na planie serialu Złotopolscy
East News

 

Więcej na temat Złotopolscy
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43