Na sygnale Basia
fot. Karina Szymczuk/Artrama

Duże zmiany w emisji "Na sygnale"! Czy to spodoba się fanom serialu?

Na sygnale Basia
fot. Karina Szymczuk/Artrama

Władze TVP podjęły decyzję o zmianie godziny emisji serialu "Na sygnale"! Okazuje się, że od stycznia produkcja będzie pokazywana o innej porze niż dotychczas. Hit o ratownikach medycznych z Leśnej Góry do tej pory był emitowany w każdą środę tuż po serialu "Na dobre i na złe"- ale od stycznia to się zmieni! Znamy wszystkie szczegóły!

Zmiana w emisji "Na sygnale"

"Na sygnale" już od kilku lat jest jednym z największych hitów TVP. Serial miał swoją premierę na początku 2014 roku i od tamtej chwili przyciąga miliony widzów przed telewizory. Nowe odcinki "Na sygnale" do tej pory mogliśmy oglądać w każdą środę o godzinie 21:50, czyli tuż po emisji premierowych odcinków innego medycznego hitu "Na dobre i na złe". Teraz okazuje się, że wkrótce to się zmieni! 

Nowe odcinki "Na sygnale" pojawią się na antenie Telewizyjnej Dwójki już 13 stycznia. Serial będzie jednak emitowany o zupełnie innej godzinie niż do tej pory.

(...) premierowe odcinki serialu „Na sygnale” będą emitowane w TVP2 w środy o godz. 22:45 – czyli później niż dotąd- poinformowała nas Karolina Baranowska z PR serialu. 

Według informacji medialnych zamiast "Na sygnale", w każdą środę o godzinie 21:50, będzie teraz pokazywany rosyjski serial "Królowa piękności". 

Waszym zdaniem to dobra zmiana?

Zobacz także: Gwiazda "Na sygnale" w teledysku znanej artystki! Niektóre ujęcia są naprawdę odważne...

Władze TVP zmieniają porę emisji "Na sygnale".

Monika Mazur na planie serialu "Na sygnale"
Instagram

Produkcja będzie pokazywana w środy o godzinie 22:45.

Aktorzy serialu "Na sygnale"
East News

 

Więcej na temat Na sygnale
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37