M jak miłość Iza Marcin
Instagram

Marcin zdradzi Izę?! W "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka!

M jak miłość Iza Marcin
Instagram

Nowa bohaterka w "M jak miłość" zniszczy związek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)?! Przez wiele miesięcy zdecydowana większość fanów serialu marzyła, żeby Iza i Marcin wreszcie byli razem. Iza uwolniła się od Artura (Tomasz Ciachorowski) i teraz planuje wspólną przyszłość z Chodakowskim. Niestety, jak już wiemy Artur wciąż nie daje o sobie zapomnieć i robi wszystko, żeby odzyskać byłą żonę. Teraz okazuje się, że na drodze do szczęścia Izy i Marcina już wkrótce stanie nowa bohaterka, która zrobi spore wrażenie na Chodakowskim!

Nowa bohaterka w "M jak miłość"

Jak informuje magazyn "Świat seriali" już wkrótce Marcin będzie miał poważne problemy w pracy. Wtedy w życiu Chodakowskiego pojawi się inspektorka nadzoru budowlanego, Ewa Wielicka - w tej roli Natalia Kaczmarek. Marcin będzie potrzebował podpisu seksownej pani inspektor, a w tym celu w 1451 odcinku "M jak miłość" pojedzie jej szukać w szkole muzycznej, w której uczy się jej siostrzenica. Podczas wizyty w szkole Chodakowski usłyszy, jak Ewa gra na pianinie i będzie nią zauroczony! Kobieta ostatecznie podpisze dokumenty Marcinowi, a przy okazji... zaproponuje mu kolejne spotkanie. 

Czy nowa bohaterka uwiedzie Marcina? Seksowna Ewa Wielicka zniszczy związek Izy i Chodakowskiego? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Fanom serialu przypominamy, że 1451 odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek, 4 czerwca. Będziecie oglądać?

Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej grupie na Facebooku!

Marcin zdradzi Izę?

M jak miłość: Marcin spotka się z Anią. Zostawi Izę?
mat. prasowe

Nowa bohaterka zniszczy ich związek?

Mat. prasowe

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51