Nowa gwiazda w serialu "Przyjaciółki" Anna Prus w Przyjaciółkach Anna Prus w Przyjaciółkach Anna Prus Anna Prus w czarnej sukience
Nowa gwiazda w serialu "Przyjaciółki"
1/11
Nowa gwiazda w serialu "Przyjaciółki"

Do obsady serialu "Przyjaciółki" w 9. sezonie dołączy... Anna Prus, znana widzom z wielu polskich seriali i filmów m.in. "Wojna polsko-ruska" czy "Pitbull". Zagrała również w rosyjskiej produkcji „Jedynka”. W Polsce dość głośno było o niej za sprawą związku z Radosławem Majdanem.

 

Zobacz: Tak Majdan i Prus całują się przed fotoreporterami

 

Kogo Anna Prus zagra w "Przyjaciółkach"?

Anna Prus wcieli się w rolę Agaty, nowej partnerki Jerzego (Mariusza Bonaszewskiego). W poprzednim sezonie "Przyjaciółek" Jerzy liczył, że odzyska Zuzę (Anita Sokołowska). Niestety, Zuza układała sobie życie z Jankiem (Marek Bukowski). Jerzy wrócił do Japonii i poznał Agatę. 

 

Jerzy i Agata pracują razem w Tokio -  ona robi tam doktorat z fizyki kwantowej. Inga cieszy się, że ojciec ułożył sobie życie, Agata jej się podoba, kobiety są sobie coraz bliższe. Co zaś u Zuzy? Niestety, Markiewicz straciła pracę, a Janek od niej odszedł. Czy będzie chciała odzyskać Jerzego, a Agata stanie się jej rywalką? To wszystko już wiosną w 9. sezonie serialu „Przyjaciółki” w Polsacie. 

 

Zobaczcie zdjęcia Anny Prus! 

 

Zobacz także: Powstaje 9. seria Przyjaciółek, a Anita Sokołowska już zapowiada kolejną! Będziecie oglądać?

2/11
Anna Prus w Przyjaciółkach
3/11
Anna Prus w Przyjaciółkach
4/11
Anna Prus
ONS
5/11
Anna Prus w czarnej sukience
6/11
Anna Prus w Przyjaciółkach
7/11
akpa20120517_plejada_jw_9372.jpg
8/11
Anna Prus w czarnej sukni
9/11
Anna Prus
ONS
10/11
ALLONS_1344816_preview.jpg
11/11
Anna Prus na pokazie MMC
Więcej na temat Przyjaciółki