Na Wspólnej
TVN

Gorący romans bohaterki Marty Wierzbickiej w "Na Wspólnej". Całuje się z... kobietą! Mamy ZDJĘCIA

Na Wspólnej
TVN

Rewolucyjny wątek w życiu Oli Zimińskiej (Marta Wierzbicka) z serialu "Na Wspólnej". Ola odkryje, że jest lesbijką! O swoich traumatycznych wspomnieniach zacznie powoli zapominać dzięki nowej, intrygującej znajomości z Klaudią Bracką (Julia Trembecka), studentką prawa, która w 2221. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek, 11.02.2016) dołączy do grupy Zimińskiej na uczelni.

Dziewczyny zaprzyjaźnią się, a później połączy je... uczucie. Z tego powodu zazdrośni będą Indiana (Przemysław Wyszyński) i Konrad (Igor Obłoza), którzy też będą liczyć na bliską znajomość z Klaudią. A jak na znajomość Oli z Klaudią zareagują jej rodzice - Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl)? Tego jeszcze nie wie nikt, ale trzeba przyznać, że wątek jest intrygujący.

Ta rola to dla mnie ogromne - jak do tej pory największe - aktorskie wyzwanie i kolejne ważne doświadczenie. Cieszę się, że w życiu Oli Zimińskiej znowu dużo się dzieje – mówi Marta Wierzbicka, która w sobotę kończy 25 lat.

Być może Zimińska ma już dość mężczyzn - przypomnijmy, że miała kilka trudnych relacji z facetami. Nie mogła zapomnieć swojej pierwszej miłości: Daniela (Michał Tomala). Potem serce złamał jej żonaty prawnik Mariusz Czerski (Mariusz Zaniewski). Miała też romans z dilerem narkotyków Oliwierem (Mikołaj Roznerski) i handlarzem żywym towarem - Jackiem Maciągiem (Mateusz Król), który ją porwał i próbował wywieźć do domu publicznego do Niemiec. Czy może Oli w końcu wyjdzie z kobietą?

 

Zobacz także: jak się całować z języczkiem

 

Zobacz także: "Wyszłam jak debil, a Ty słodko wystawiłaś język" Wiecie kto jest na tym zdjęciu? Mają poczucie humoru...

 

Zobacz jak zaczyna się romans Oli i Klaudii.

Na Wspólnej
TVN

 

Marta Wierzbicka uważa, że scena całowania z kobietą była jedna z trudniejszych w jej życiu zawodowym.

Na Wspólnej, pocałunek Wierzbickiej z kobietą
TVN

 

Podoba Wam się lesbijski wątek w "Na Wspólnej"?

Na Wspólnej
TVN

Więcej na temat Marta Wierzbicka Na Wspólnej
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43