Na sygnale - co w nowych odcinkach po wakacjach? Na Sygnale - 1 Na Sygnale - 2 Na Sygnale - 3 Na Sygnale - 4
Na sygnale - co w nowych odcinkach po wakacjach?
Artrama
1/6
Na sygnale - co w nowych odcinkach po wakacjach?
Artrama

 

Co wydarzy się w serialu "Na sygnale" po wakacjach? Pierwszy odcinek już 5 września w TVP2, kolejne w każdą środę o godzinie 21:45! Mamy dla Was opis tego, jakie losy spotkają bohaterów tego popularnego serialu, a także zwiastun! 

 

Zobacz: Będzie romans z Darkiem? Marcelina Zawadzka zdradza przyszłe losy swojej bohaterki w "Na sygnale"

 

2/6
Na Sygnale - 1
Artrama

 

Anna (Lea Oleksiak) nadal będzie w śpiączce i doktor Banach (Wojciech Kuliński) - czuwając przy ukochanej – zacznie spędzać w szpitalu niemal każdą wolną chwilę.

3/6
Na Sygnale - 2
Artrama

 

Gabi (Marcelina Zawadzka) spróbuje w końcu zmusić kolegę, by porozmawiał o dramacie, który przeżywa z psychologiem – doktor Kają Wrocławską (w tej roli: Katarzyna Hołub).
 

4/6
Na Sygnale - 3
Artrama

 

Tymczasem doktor Góra (Tomasz Piątkowski) zacznie cichą walkę z nową szefową… Artur nie pogodzi się z utratą stanowiska - i będzie gotów na wszystko, by usunąć Morawską ze stacji. Gdy oboje wezmą udział w zawodach dla ratowników - „Złota karetka” - otwarcie rzuci Gabi wyzwanie:


- Zabrała mi stanowisko, dużą część pensji i poczucie własnej wartości… Ale nigdy nie zabierze mi tytułu „Złotej karetki”!Spore kłopoty czekają też Nowego (Kamil Wodka) – po tym, jak razem z kolegami trafi na wieczór panieński, na którym zasłabł striptizer. Gdy ratownicy spróbują udzielić choremu pomocy, do mieszkania wpadnie nagle zazdrosny narzeczony. A Nowy stanie mu na drodze… i zyska całą kolekcję malowniczych siniaków!

5/6
Na Sygnale - 4
Artrama

 

W premierowych odcinkach do zespołu ratowników dołączy także kolejny „młodzik”: Kuba Szczęsny (w tej roli Wojciech Zygmunt). Pełen uroku „niegrzeczny chłopiec”, który wciąż wpada w kłopoty…


 W Leśnej Górze Kuba już pierwszego dnia wejdzie w konflikt z Wiktorem – gdy zignoruje jego polecenie i poda pacjentce niewłaściwy lek. Doktor Banach tym razem nie będzie wyrozumiały i złoży na kolegę oficjalną skargę.

6/6
Na Sygnale - 5
Artrama

 

Do tego Szczęsny narazi się Piotrkowi (Dariusz Wieteska) – bo swoją „karierę” w stacji zacznie od... flirtowania z Martyną (Monika Mazur)!

Tymczasem Kubicką - po „zawirowaniach” sercowych – czeka prawdziwy dramat… Podczas jednej z interwencji do oka dziewczyny dostanie się krew pacjenta – rannego motocyklisty. Chwilę później chory wyzna ratownikom, że jest zarażony wirusem HIV… Co wykażą kolejne badania?
 

Więcej na temat Na sygnale