Na dobre i na złe odc. 660 Na dobre i na złe odc. 660 Na dobre i na złe odc. 660 Na dobre i na złe odc. 660 Na dobre i na złe odc. 660
Na dobre i na złe odc. 660
1/9
Na dobre i na złe odc. 660

Przed nami 660 odcinek „Na dobre i na złe”, w którym ważyć się będą losy Trettera (Piotr Garlicki) – oskarżonego o przyjęcie łapówki. „Chcieć to móc!” - hasło chwytliwe. Ale czy to wystarczy, by lekarz odzyskał dobre imię?

W kolejną środę Dębski (Bartosz Porczyk) nadal będzie ukrywał się przed policją… ale zakradnie się do szpitala, by odwiedzić nieprzytomnego Radwana (Mateusz Damięcki) – a na oddziale zauważy go Sylwia (Magdalena Turczeniewicz). Lekarka od razu wezwie ochronę, jednak Robert zdąży uciec.

Zobacz także: Wygra czarny charakter? Co nowego w "Na dobre i na złe"? Emisja dopiero 18 stycznia ale my już wiemy

2/9
Na dobre i na złe odc. 660

Doktor Mróz wpadnie w końcu w panikę. Lekarka będzie pewna, że jej ukochany znów jest w niebezpieczeństwie - bo Dębski oszalał i powróci, by rywala zaatakować. I to siebie obarczy winą za ostatnie wydarzenia. 

- Powinnam coś wcześniej zrobić… Jestem neurochirurgiem! Powinnam była się domyślić, zmusić go do badań… Czułam, że coś jest nie tak!

3/9
Na dobre i na złe odc. 660

Kilka godzin później Sylwia jednak męża odnajdzie – i nie zadzwoni wcale na policję. Doktor Mróz da partnerowi ostatnią szansę i spróbuje przekonać Dębskiego, by sam oddał się w ręce sprawiedliwości. A także, by zeznał całą prawdę – nie tylko o wypadku i próbie zabicia Radwana, ale również w sprawie Trettera. 

4/9
Na dobre i na złe odc. 660

- Już dosyć, Robert… Chcesz się ukrywać? Uciekać? Jak długo?
- Czemu na mnie nie doniosłaś? 
- Bo jesteś kłamcą, ale nie mordercą.(…) Kiedyś znałam fajnego faceta… odważnego lekarza, który walczył o swoich pacjentów. Który mi pomógł przejść przez chorobę... Był ze mną. Na dobre i złe. Jutro rozprawa. Masz szansę udowodnić, że ten facet… który mnie naprawdę kochał i którego ja kochałam… że on nadal istnieje.

5/9
Na dobre i na złe odc. 660

Tymczasem Tretter – przygnębiony przed walką w sądzie – wstąpi do baru na drinka… a tam od razu odnajdą go przyjaciele: Zybert (Marian Opania), Adam (Grzegorz Daukszewicz) oraz Falkowicz (Michał Żebrowski). I zrobią wszystko, by poprawić koledze humor. 

- Toast, panowie? Za 40 lat w służbie życia!

6/9
Na dobre i na złe odc. 660

Następnego dnia – na rozprawie – byłego dyrektora będzie za to wspierać połowa szpitala! Drużyna Trettera odważnie stawi czoła jego największemu wrogowi…

7/9
Na dobre i na złe odc. 660

A do tego w sądzie pojawi się Robert Dębski - razem z Sylwią. Czy po jego zeznaniach Stanisławski trafi w końcu do więzienia?

8/9
Na dobre i na złe odc. 660

Emisja odcinka numer 660 już 1 lutego, zobacz koniecznie!

9/9
Na dobre i na złe odc. 660

Drużyna Trettera nie ma wątpliwości, że prawda wygra!