Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Są razem nie tylko w serialu „M jak miłość”, ale i prywatnie, tworząc zgrany duet. W ostatnim czasie w zawodowym życiu pary zaszły wielkie zmiany. Adriana Kalska dostała główną rolę w nowym serialu TVN 7, a Mikołaj Roznerski dołączył do obsady „Na dobre i na złe”, gdzie zagra przystojnego policjanta. Okazuje się, że jego serialowa postać już wkrótce wda się w gorący romans z jedną z lekarek ze szpitala w Leśnej Górze. Co na to Adriana Kalska?

Reklama

Mikołaj Roznerski z "M jak miłość" będzie miał romans w serialu "Na dobre i na złe"!

Do tej pory Mikołaj Roznerski był znany przede wszystkim z roli Marcina Chodakowskiego w „M jak miłość”. Już jesienią wszystko się zmieni! Aktor wcieli się w postać Piotra Korbana w "Na dobre i na złe". Mężczyzna oszaleje na punkcie Hanny Sikory i za cel postawi sobie zdobycie jej serca.

Mikołaj Roznerski niedawno pochwalił się w sieci wspólnym zdjęciem z Martą Żmudą- Trzebiatowską i zdradził tym samym, że piękną panią doktor i przystojnego policjanta będzie łączyło coś więcej!

Zobacz także: Mikołaj Roznerski dołączył do obsady "Na dobre i na złe"! Kogo zagra w serialu TVP?

Fani serialu "Na dobre i na złe" są zachwyceni nowym wątkiem z Sikorą i Korbanem w roli głównej. Wygląda na to, że relacja tej pary nie będzie tylko krótkim epizodem.

Zobacz także

Będzie teraz wynajdywał powody, żeby się z nią widzieć?????

Będę oglądać ????????Sikorka z Panem ulubiony wątek ????????

Para idealna ❤️

Reklama

Gorący romans Mikołaja Roznerskiego w "Na dobre i na złe" będzie musiała zaakceptować Adriana Kalska. Jak wiadomo dla aktorów to jedynie zawodowa relacja, choć właśnie z takich często powstają nowe związki.

Reklama
Reklama
Reklama