M jak miłość
Mat. promocyjne

W "M jak miłość" Marcin znów w więzieniu! Wiemy, kto zajmie się Mają

M jak miłość
Mat. promocyjne

 

Ostatnie odcinki "M jak miłość" przypominają bardziej serial sensacyjny niż historię o wielopokoleniowej rodzinie. W 1390 odcinku obejrzymy dalszy ciąg emocjonującej historii Marcina (Mikołaj Roznerski), który porwał ze szpitala swoją córkę.

Udało mu się opuścić teren szpitala i ukryje się z małą Mają w Grabinie. Tymczasową kryjówką będzie dom Kolędy, o całej sprawie będzie zaś wiedział jego adwokat, Andrzej oraz Barbara. Ich pomoc sprawi, że Chodakowski znajdzie bezpieczne schronienie przed Arturem, który nadal prawnie jest ojcem Mai. 

 

M jak miłość: Artur śledzi Marcina

Sielanka nie będzie trwała długo i plany Marcina pokrzyżuje choroba córeczki.

Chodakowski planował zgłosić się na policję, opowiedzieć całą historię i oskarżyć Artura o sfałszowanie wyników testów DNA. Cały plan został starannie przemyślany i miał być zrealizowany przy pomocy Andrzeja Budzyńskiego.

Ale Maja nagle zachoruje i Chodakowski zdecyduje się jechać z nią do szpitala. Nie wie jednak, że jest śledzony przez Artura. Na miejscu Skalski wzywa policje i doprowadza do aresztowania Marcina pod zarzutem porwania dziecka. Chodakowski trafia do aresztu, a Maja zostaje przekazana Arturowi, który nadal podaje się za jej biologicznego ojca. 

 

Zobacz: Kasia Cichopek miała zagrać w "M jak miłość" tylko jedną scenę, ale w serialu występuje już 18 lat! Komu to zawdzięcza?

 

Kolejne odcinki będą równie emocjonujące. Czy Marcinowi uda się udowodnić, że Maja jest jego córką?

 

Marcin zabiera ze szpitala swoją córkę.

M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

 

Artur opiekuje się Mają po wypadku.

M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17