Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak siedzą na kanapie na konferencji TVP
ONS

Kożuchowska już nie Boska? TVP wydała oświadczenie w sprawie odejścia aktorki z Rodzinka.pl

Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak siedzą na kanapie na konferencji TVP
ONS

Małgorzata Kożuchowska już nie chce być Boska? Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że aktorka chce zrezygnować z roli w serialu "Rodzinka.pl", który jest wielkim hitem Telewizji Publicznej. Bez aktorki kontynuowanie serialu nie byłoby możliwe. Czy Tomasz Karolak i Maciej Musiał stracą przez Kożuchowską pracę? Dostaliśmy oficjalne oświadczenie TVP w sprawie odejścia Kożuchowskiej z serialu "Rodzinka.pl".

W związku z artykułem „Kożuchowska rzuca Rodzinkę.pl” opublikowanym 19 listopada br. w dzienniku „Super Express” i na stronie internetowej SE.pl, Telewizja Polska informuje, że zawiera on całkowicie nieprawdziwe treści, które nie były weryfikowane ani u Rzecznika prasowego, ani w Centrum Informacji TVP. Informacja, jakoby Pani Małgorzata Kożuchowska chciała zrezygnować z roli w 8 serii „Rodzinki.pl”, jest nieprawdziwa. Umowa pomiędzy Telewizją Polska S.A. a Panią Małgorzatą Kożuchowską na kontynuację serialu została podpisana w czerwcu br.,  a obecnie Telewizja Polska S.A. prowadzi prace przygotowawcze do zdjęć, które rozpoczną się w grudniu 2015 r. i potrwają do lutego 2016 r.

Kożuchowska pracuje obecnie na planie serialu "Druga szansa", dlatego pojawiły się podejrzenia, że nie pogodzi pracy na planie dwóch seriali z opieką nad swoim synkiem Jankiem.  Wszystko wskazuje jednak na to, że Kożuchowskiej udało się ułożyć swój kalendarz tak, by nie musiała z niczego zrezygnować. Cieszycie się?

 

ZOBACZ: Wellman, Kożuchowska, a może... Lewandowska? Oto najbardziej wpływowi celebryci 2015!

 

Obsada serialu Rodzinka.pl

obsada serialu Rodzinka.pl
ONS

Ekipa serialu Rodzinka.pl na konferencji

Ekipa serialu Rodzinka.pl na konferencji
ONS

Małgorzata Kożuchowska na premierze Listów do M. 2

Małgorzata Kożuchowska w bluzie z pióram i spódnicą z dziurą
ONS

 

 

 

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08