Magda i Kamil w M jak miłość na randce
MTL Maxfilm

Do „M jak miłość” wraca dawna miłość Magdy z czasów studenckich, Kamil Gryc. Chodakowska skorzysta z okazji i umówi się z przyjacielem, ale nic nie wspomni o tym Andrzejowi. W 1435 odcinku, który zobaczymy 8 kwietnia, para spotka się w restauracji, gdzie spokojnie będą mogli porozmawiać i powspominać dawne czasy.

Powrócą do chwil, kiedy razem mieszkali, imprezowali, przypomną też o tym, o czym woleliby zapomnieć. Okazuje się niestety, że tego samego dnia wieczorem Magda zażyje narkotyk należący do Łukasza! Zobaczcie, jak wygląda całe spotkanie Chodakowskiej i Gryca...

Zobacz także W "M jak miłość" Budzyński odkryje tajemnicę Kamila! Będzie chciał się zemścić na rywalu?

1/4
 Kamil w M jak miłość
MTL Maxfilm

Powrót Kamila do serialu namiesza nie tylko w relacjach Magdy i Andrzeja. Jego nagła obecność w Warszawie zainteresuje też Kingę. W końcu Gryc zjawia się nagle po ponad 13 latach nieobecności. Jak się potem okaże, będzie miał w tym ukryty cel! Kiedy Magda dowie się o jego powrocie zanim spotka się z dawną miłością pójdzie porozmawiać z Kingą.

2/4
Magda i Kamil w M jak miłość
MTL Maxfilm

Chodakowska wyzna przyjaciółce, że umówiła się z Kamilem, ale jeszcze nie poszła na spotkanie:

- Zrobiłam coś, z czym… nie do końca czuję się w porządku.(...) Chodzi o Kamila...
- Jezu... Przespałaś się z nim?!
- Oszalałaś?! Nie! Umówiłam się z nim... na kawę.
- Nie przesadzasz trochę? Kawa ze starym kumplem to nic takiego... Do piekła za to nie pójdziesz.
- Andrzej jeszcze o niczym nie wie...
- Ale do czyśćca… może jednak trafisz, kotku!

Co prawda Kinga nie widzi w spotkaniu Magdy i Kamila nic złego, ale jej zdania nie podzieli Andrzej, kiedy w końcu się dowie, że partnerka nie uprzedziła go o powrocie dawnego kochanka.

 

3/4
Magda z M jak miłość
MTL Maxfilm

Magda po przemyśleniu sprawy powie jednak Budzyńskiemu, że umówiła się na kawę z Kamilem. Dawnego kochanka przedstawi jednak jako „kolegę ze studiów”. Kiedy w końcu dojdzie do spotkania Chodakowska będzie oczarowana Grycem! Dawna para wybierze się na romantyczny spacer, wspominając stare czasy:

A dokąd ty mnie właściwie prowadzisz? Na stare śmieci? Przecież za rogiem jest Łowicka… Chcę cię zaprowadzić pod okno mieszkania, w którym pierwszy raz cię pocałowałem... - wyzna Kamil.

Niestety pojawi się też temat, który w pewnym sensie rozdzielił parę. Gryc zdecyduje się przeprosić Magdę, jak potraktował ją, kiedy powiedziała mu o ciąży i poronieniu:

Wiele razy się zastanawiałem, jak by się to potoczyło, gdybym wtedy… zachował się inaczej. Czy to by coś zmieniło… Nasze dziecko miałoby teraz ile... czternaście, piętnaście lat? Przepraszam, nie powinienem o tym mówić...
Nie, w porządku… Ja też często o tym myślę... - powie Magda na koniec.

4/4
Magda i Kamil w M jak miłość spotkanie
MTL Maxfilm

Po spotkaniu Magda przez cały wieczór będzie myślała o Kamilu. Nie zauważy nawet, że z pojemnika z lekami wyciągnęła nie tabletkę na serce, ale narkotyk. Jeszcze tej nocy wyląduje w szpitalu, a jej stan będzie bardzo ciężki!

Zobacz takżeAndrzej otruje Magdę narkotykami!? Kolejna tragedia w "M jak miłość"!

Więcej na temat M jak miłość