Mat. prasowe

Przed widzami „M jak miłość” kolejne emocje związane z relacją Magdy i Andrzeja! W 1436 odcinku prawnik odkryje sekret Kamila, który jest dawną miłością jego partnerki. Kiedy Magda będzie w szpitalu, mężczyzna wyzna, że jest śmiertelnie chory. Nie będzie zdawał sobie sprawy, że wszystko słyszał Budzyński! Prawnik obawia się Kamila i nie wie, jak na jego widok zareaguje Magda, kiedy odzyska przytomność. W końcu Gryc przyjechał po to, aby spędzić ostatnie chwile swojego życia z dawną miłością! To nie spodoba się Andrzejowi...

Zobacz takżeBudzyński przyłapie Łukasza na podglądaniu nagiej Magdy i zacznie mu grozić! Zobacz, co wydarzy się w "M jak miłość"!

1/4
Kamil wraca do M jak miłość
Instagram

1436 odcinek „M jak miłość” będzie pełen emocji. Magda po latach będzie chciała spotkać się z Kamilem, który wrócił do Warszawy. O wszystkim powie Andrzejowi, aby ten miał jasną sytuację. Po powrocie do domu źle się poczuje, kiedy zażyje pigułkę wrzuconą do jej leków przez Andrzeja. Niestety nie jest to jej lek na serce, a narkotyk, który przez przypadek zgubił Łukasz.

2/4
M jak miłość: Magda i Andrzej
Mat. promocyjne

Kobieta straci przytomność i najbliższe dni spędzi w szpitalu. Po zażyciu tabletki z kokainą Magda zapadnie w śpiączkę. Kamil dowie się o jej stanie od Kingi i natychmiast pojedzie ją odwiedzić i po raz pierwszy spotka Andrzeja, który cały czas czuwa przy partnerce.

 

3/4
Anka z M jak miłość będzie udawała żonę Kamila
Instagram

Andrzej będzie świadkiem monologu Kamila, który czule będzie zwracał się do dawnej miłości. To sprawi, że poczuje ukłucie zazdrości i na chwilę straci grunt pod nogami. Nie do końca wie, jak kiedyś wyglądały relacje Magdy i Kamila.

4/4
Magda M jak miłość rozmawia przez telefon
Instagram

Kiedy Gryc czuwał przy łóżku Magdy, myśląc, że nikt go nie słyszy powiedział:

Z tym, że mnie nie będzie, już się pogodziłem, ale ty...

Świadkiem tego wyznania będzie Budzyński, który stojąc na korytarzu wszystko słyszał. W ten sposób pozna tajemnicę Kamila i dowie się o jego chorobie. Czy będzie chciał przeszkodzić mu w spędzeniu ostatnich chwil życia z Chodakowską?

Zobacz takżeMarcin oświadczy się Izie, ale przed zaręczynami odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby: "Nigdy o tobie nie zapomnę"

Więcej na temat M jak miłość