Magda M jak miłość rozmawia przez telefon
Instagram

Takich dramatycznych wydarzeń w „M jak miłość” nikt się nie spodziewał! W dodatku to Andrzej sprawi, że Magda będzie mogła umrzeć. W ich mieszkaniu Łukasz przechowuje narkotyki, pech sprawi, że Budzyński znajdzie jedną tabletkę i będzie myślał, że to lekarstwo na serce, które przyjmuje Magda. Niczego nieświadomy wrzuci pastylkę do pudełka z lekami swojej partnerki. W 1432 odcinku, który zobaczymy 24 marca Magda zażyje narkotyk z myślą, że wzięła swój lek! Co się stanie potem?

Zobacz takżeMarcin oświadczy się Izie, ale przed zaręczynami odwiedzi grób bardzo bliskiej mu osoby: "Nigdy o tobie nie zapomnę"

1/4
M jak miłość- Magda będzie walczyć o życie w szpitalu
MTL Maxfilm

Andrzej zgodził się, aby Łukasz tymczasowo zamieszkał z nim i Magdą. Prawnik, mimo że była żona ostrzegała go przed własnym synem jest przekonany, że chłopak wrócił na dobre tory i narkotyki to już przeszłość. Niestety nie wie z kim ma do czynienia i dopiero niebawem przekona się, jak bardzo Łukasz jest niebezpieczny!

2/4
M jak miłość- Magda będzie walczyć o życie w szpitalu
Instagram

W 1432 odcinku „M jak miłość” syn Marty będzie pakował narkotyki w pośpiechu, aby nikt go nie zauważył. Niestety przeszkodzi mu w tym Maciek, a Łukasz chowając pospiesznie tabletki kilka z nich wysypie. Po wyjściu chłopca szybko wszystko pozbiera, ale nie zauważy jednej z nich...

 

3/4
M jak miłość: Magda i Andrzej
Instagram

Wieczorem w łazience do Magdy dołączy Andrzej. Prawnik pocałuje partnerkę i wysypie jej leki. Szybko będzie chciał je pozbierać i przez przypadek do pudełka na leki włoży też pastylkę, którą wcześniej wysypał Łukasz.

4/4
M jak miłość- Magda będzie walczyć o życie w szpitalu
MTL Maxfilm

Nietrudno się domyślić, że ta pomyłka może skończyć się tragicznie! Magda nieświadoma co zażywa połknie narkotyk. Jak skończy się ta pomyłka? Czy Andrzej zorientuje się czym zajmuje się Łukasz?

Zobacz takżeDramat w "M jak miłość"! Magda w ciężkim stanie trafi do szpitala. Co wspólnego ma z tym Łukasz?

Więcej na temat M jak miłość