M jak miłość - Magda w szpitalu w bardzo złym stanie
Mat. promocyjne

Dramatu z synem Marty w "M jak miłość" ciąg dalszy! Relacja Łukasza i Andrzeja, po zażyciu przez Magdę narkotyku chłopaka, będzie bardzo zła. Przez nieuwagę chłopaka, Chodakowska zażyje tabletkę z kokainą, którą zostawił on w łazience. Magda trafi do szpitala i zapadnie w śpiączkę. Kiedy lekarze powiedzą Budzyńskiemu, co jest powodem tak złego stanu zdrowia Magdy, ten nigdy nie daruje tego Łukaszowi. W końcu zmieni zdanie na temat chłopaka, którego traktował jak syna!

1/4

W „M jak miłość” Magda będzie w ciężkim stanie i będzie istniała realna obawa o jej życie. Lekarze szybko znajdą przyczynę tragicznego stanu zdrowia Chodakowskiej. Okaże się, że duża dawka narkotyku, jaką przyjęła bardzo obciążyła jej chore serce. Budzyński, kiedy to usłyszy, od razu będzie wiedział do kogo skierować się po wyjaśnienia.

2/4
Andrzej Łukasz kłócą się w M jak miłość
vod.tvp.pl

Andrzej bez ogródek zapyta Łukasza o narkotyki:

Czy maczałeś w tym palce?
Nie wiem, o czym mówisz.- będzie próbował bronić się chłopak
Wróciłeś do handlowania? - Budzyński nie da za wygraną.

Łukasz mimo nacisków Andrzeja nie przyzna się, że to były jego narkotyki. Jednak po rozmowie natychmiast wyprowadzi się z mieszkania. Ten fakt będzie świadczył o tym, że ma coś do ukrycia!

 

3/4
Magda Andrzej z M jak miłość  w szpitalu
Instagram

O sytuacji Łukasza w końcu dowie się też Marta. Co prawda będzie chciała uchronić go przed konsekwencjami, ale będzie zdawała sobie sprawę, że może trafić za kratki. Nie pomoże fakt, że stan Magdy bardzo się pogorszy. Na wieść o tym Łukasz postanowi w końcu powiedzieć prawdę.

Łukasz jest kompletnie rozbity gdy dowiaduje się, że Magda trafiła do szpitala właśnie przez niego. Znika na kilka nocy, wpada w kompletne pijaństwo i trudno mu się pozbierać. Łukasz boi się konsekwencji, z drugiej strony ma też ogromne wyrzuty sumienia. Boi się o życie Magdy. Chce się do wszystkiego przyznać, już mu wszystko jedno - wyznał Jakub Józefowicz o swojej postaci w „Kulisach M jak miłość”.

4/4
M jak miłość: Magda i Andrzej
Mat. promocyjne

Po tym, jak Łukasz opowie o wszystkim, zda sobie sprawę, że Andrzej nie będzie chciał go więcej widzieć. Jego podejrzenia potwierdzi Marta. Teraz jednak najważniejsze dla wszystkich będzie to, aby Magda przeżyła!

Zobacz takżeCzy to ostatnie słowa Magdy przed śmiercią?! Kolejny dramat w "M jak miłość"

Więcej na temat M jak miłość