M jak miłość- Magda będzie walczyć o życie w szpitalu
Instagram

Magda z „M jak miłość” marzy o tym, żeby zostać mamą. Niestety, jej stan zdrowia sprawia, że to pragnienie oddala się coraz bardziej. Chodakowska powoli zdaje sobie z tego sprawę, ale trudno jej zaakceptować ten fakt. Tym bardziej, że otacza ją coraz więcej dzieci, w końcu właśnie przyszły na świat bliźniaczki Kingi, a Magda mocno zaangażuje się w ich opiekę. Zobaczcie, dlaczego!

Zobacz także:  Dramat w "M jak miłość"! Magda w ciężkim stanie trafi do szpitala. Co wspólnego ma z tym Łukasz?

1/4
M jak miłość Magda
vod.tvp.pl

W 1425. odcinku „M jak miłość” Magdę rozczuli widok Kingi opiekującej się córeczkami. Z jednej strony będzie jej przykro, bo ma świadomość, że ją macierzyństwo może ominąć, a z drugiej chce pomóc przyjaciółce. Tym bardziej, że będzie widziała jak wygląda sytuacja! Kinga i Piotrek będą skrajnie zmęczeni opieką nad bliźniaczkami.

To nie jedyny ich problem! Lenka i Mikołaj będą zdenerwowani na rodziców, którzy nie poświęcają im już tyle czasu. Pomoc będzie im niezbędna!

2/4
M jak miłość: Magda umrze?
mat. prasowe

Kiedy Magda dowie się o trudnej sytuacji Zduńskich przyjedzie na Deszczową i postanowi pomóc. Zaopiekuje się Zuzią i Emilką, a o pomoc do starszych dzieci poprosi Pawła. 

3/4
Mat. prasowe

Kiedy Paweł przyjedzie Magda zrelacjonuje mu, jak wygląda teraz życie Zduńskich i powie:

Sytuacja opanowana z grubsza.

Paweł z uśmiechem odpowie:

Na razie może tak, ale ogólnie to mają przechlapane.

Niestety, dla Magdy to nie jest odpowiedni temat do żartów i szczerze wyzna:

Chciałabym mieć tak przechlapane...

 

4/4
Mat. prasowe

Lekarz jasno postawił sprawę i Magda doskonale wie, że przy obecnym stanie zdrowia może zapomnieć o zajściu w ciążę. Trzymając na rękach dzieci Kingi będzie powstrzymywała łzy, ale nie da po sobie poznać jak cierpi i mimo wszystko pomoże przyjaciółce!

Zobacz takżeWstrząsająca diagnoza lekarzy... Magda z "M jak miłość" umrze?!

Więcej na temat M jak miłość