Mat. prasowe
Seriale

Wpadki w "M jak miłość" podczas porodu Kingi! Fani wyłapali je wszystkie...

Wpadki w "M jak miłość" podczas porodu Kingi! Fani wyłapali je wszystkie...

Wokół ciąży i porodu Kingi z „M jak miłość” pojawiało się sporo kontrowersji. Duże zamieszanie wywołała obecność lalek zamiast prawdziwych niemowlaków, a podczas scen z porodu i pobytu w szpitalu widzowie wychwycili trochę wpadek. Co prawda sam moment porodu nie był pokazany w odcinku, ponieważ Kinga miała wykonane cesarskie cięcie, ale w kolejnych scenach ze szpitala fani serialu wskazują pewne niedociągnięcia... Zobaczcie, o które fragmenty chodzi!

Dorota Szelągowska
instagram
Seriale
Czy Izie i Marcinowi z "M jak miłość" coś grozi? Zobaczcie, co zdradziła nam Adriana Kalska!
Czy Izie i Marcinowi z "M jak miłość" coś grozi? Zobaczcie, co zdradziła nam Adriana Kalska!

W związku Izy i Marcina z " M jak miłość " w końcu zapanowała błoga sielanka. Para cieszy się sobą,  a Chodakowski utwierdza się w przekonaniu, że dokonał słusznej decyzji. Niestety, scenarzyści serialu przyzwyczaili nas do tego, że spokój nie może trwać zbyt długo. Adriana Kalska zdradziła Party.pl co stanie się między Izą i Marcinem. Czy ich relacji znowu ktoś zagrozi? A może nadal powinni obawiać się Artura! Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co o związku Izy i Marcina powiedziała Adriana Kalska! Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na Telekamerach 2019 Adriana Kalska Zobacz także :  M jak miłość: Iza i Marcin szykują się do ślubu? W sieci pojawiło się zaskakujące zdjecie!

Kalska i Roznerski
AKPA
Newsy
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji! Co z "M jak miłość"?
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji! Co z "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska idą za ciosem! Uwielbiają ze sobą pracować, a więc postanowili nie ograniczać się tylko do serialu "M jak miłość". Już niedługo zobaczymy ich w musicalu w Teatrze 6. Piętro! A obok nich plejada uznanych gwiazd! Co najbardziej ceni w pracy z Mikołajem Adriana? Czy usłyszymy, jak jej wybranek śpiewa? Zobaczcie, co zdradziła aktorka w rozmowie z Party.pl! A fanów "M jak miłość" uspokajamy - ani Mikołaj, ani Ada nie mają zamiaru z niego odejść! Zobacz także: Pojedynek na nogi! Kalska czy Zawadzka? Która zachwyciła bardziej na TeleKamerach 2019?

M jak miłość: życie Izy i Marcina będzie zagrożone?
mat. prasowe
Seriale
"M jak miłość": Marcin oświadczy się Izie!? Artur zepsuje mu romantyczną niespodziankę...
"M jak miłość": Marcin oświadczy się Izie!? Artur zepsuje mu romantyczną niespodziankę...

Iza i Marcin z „ M jak miłość ” w końcu są szczęśliwi. Ich wspólne życie zaczęło się układać, a Chodakowski coraz bardziej utwierdza się w tym, że powinien być z matką Mai. W 1430 odcinku serialu, który zobaczymy 19 marca mężczyzna szykuje dla swojej ukochanej romantyczną niespodziankę, która być może zakończy się oświadczynami.  Niestety nie wszystko pójdzie tak, jak, to zaplanował! Artur zepsuje niespodziankę Marcina? Wydawałoby się, że teraz w związku Izy i Marcina wszystko doskonale będzie się układało. Jednak para będzie musiała liczyć się z tym, że w szpitalu psychiatrycznym nadal jest Artur, który za wszelką cenę chce zepsuć ich szczęście. Marcin zaprosi Izę na romantyczną kolację w domku nad jeziorem. Para miała się cieszyć chwilą tylko dla siebie. I bardzo możliwe, że wtedy Chodakowski poprosi Izę o rękę ! Niestety kobieta nie będzie mogła cieszyć się niespodzianką, bo będzie myślała o... Arturze. Mężczyzna po raz kolejny przypomniał o sobie swojej ukochanej, na tyle skutecznie, że zepsuł Marcinowi całą niespodziankę.  Czy Chodakowski wkrótce zdecyduje się oświadczyć Izie? Sądzicie, że ona się zgodzi?   Życie Izy i Marcina będzie zagrożone? Iza nadal boi się Artura! Zobacz także :  Dramat w "M jak miłość"! Magda w ciężkim stanie trafi do szpitala. Co wspólnego ma z tym Łukasz?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner