Mat. prasowe

Wokół ciąży i porodu Kingi z „M jak miłość” pojawiało się sporo kontrowersji. Duże zamieszanie wywołała obecność lalek zamiast prawdziwych niemowlaków, a podczas scen z porodu i pobytu w szpitalu widzowie wychwycili trochę wpadek. Co prawda sam moment porodu nie był pokazany w odcinku, ponieważ Kinga miała wykonane cesarskie cięcie, ale w kolejnych scenach ze szpitala fani serialu wskazują pewne niedociągnięcia... Zobaczcie, o które fragmenty chodzi!

1/3
Mat. prasowe

W 1423. odcinku „M jak miłość” Kinga, pięć dni przed wyznaczonym terminem porodu, urodziła bliźniaczki. Skurcze pojawiły się podczas romantycznej kolacji w restauracji, na którą zaprosił ją Piotrek. Zuzia i Emilia przyszły na świat w wyniku cesarskiego cięcia.

Dziewczynki urodziły się zdrowe, a świeżo upieczona mama zachowywała się tak, jakby nic się nie stało. Widzowie na Instagramie krytycznie skomentowali grę Katarzyny Cichopek, która ich zdaniem wcale nie zachowywała się jak kobieta po porodzie!

2/3
Mat. prasowe

Widzowie od razu wychwycili, że aktorka nie powinna leżeć w takiej pozycji, jak zostało to pokazane w serialu. Po znieczuleniu i cesarskim cięciu kobieta leży na wznak i nie może mieć uniesionej głowy. Tym bardziej nie powinna być przekręcona na bok, bo to może skończyć się przykrymi dolegliwościami.

Oprócz tego, że przy cięciu zazwyczaj jest takie znieczulenie, ze leży się na płasko, a nie w pozycji półsiedzącej i że brzuch nie staje się od razu płaski to ? poród, choćby serialowy, to zawsze radość - napisała jedna z Internautek.

Kolejna fanka zwróciła uwagę na brzuch serialowej Kingi, który był nienaturalnie płaski. Zarzuty dotyczyły też bliźniaczek...

3/3
M jak miłość Kinga
Instagram

A jak to z tymi dzieciątkami? Jedno lalka, jedno prawdziwe? Bo jedno się ruszało – pytają Internauci.

Praca z noworodkami na planie nie jest łatwa, być może wydarzyło się coś nieoczekiwanego i jedną z dziewczynek musiała zastąpić lalka.

Mimo szczegółów odcinek spodobał się fanom, co wyrazili w komentarzach na profilach społecznościowych serialu. Oglądaliście odcinek z porodem bliźniaczek?

Zobacz takżeKinga z "M jak miłość" zaskoczy Marysię i Barbarę swoim wyglądem po porodzie. Co się stało?

Więcej na temat M jak miłość