M jak miłość Joasia i Michał
vod.tvp.pl
1/4
Wojtuś M jak miłość
Instagram

 

Losy Wojtusia w „M jak miłość” w ostatnim czasie mocno się skomplikowały. Zmartwiła go historia z Zosią i chcąc odegrać się na Eryku porysował mu samochód. Na szczęście dla chłopca sprawą zajął się Michał. Bardzo martwi się też o Olę, w której jest zakochany. Dziewczynka ma mieć przeszczep w Norwegii i Wojtek boi się o jej zdrowie. Jest z nią w stałym kontakcie i podczas jednej z ich rozmów, chłopiec zapatrzy się na telefon i wyjdzie wprost pod samochód!
 

Czy Michałowi uda się uchronić Wojtka przed wypadkiem? Zobaczcie, co się stanie w 1408 odcinku, którego emisja już 18.12 o godzinie 20.55!

 

Zobacz:  W "M jak miłość" Kinga i Piotrek w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Wszystko przez prostytutkę

2/4
M jak miłość odc. 1394 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

Wojtek, spacerując z Karmelem będzie korzystał z telefonu. Chłopiec zapatrzony w ekran zejdzie z chodnika i niestety nie zauważy nadjeżdżającego z dużą prędkością samochodu. Wejdzie wprost pod koła. Świadkiem całego zajścia będzie Michał, który podbiegnie do chłopca i...

Zobacz, czy sąsiadowi uda się uratować Wojtusia!

 

Zobacz: Zła wiadomość dla fanów "M jak miłość"! Kolejna gwiazda znika z serialu

3/4
M jak miłość Joasia i Michał
vod.tvp.pl

 

Michał w ostatniej chwili podbiegnie do chłopca i uratuje mu życie. To dramatyczne wydarzenie wstrząśnie chłopcem, który długo nie będzie mógł dojść do siebie. Wojtek zda sobie sprawę, że to byłby śmiertelny wypadek!

Nie uwierzysz, o co chłopiec poprosił Ostrowskiego na koniec!

4/4
M jak miłość odc. 1394 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

Wystraszony Wojtek poprosi sąsiada, aby nic nie mówił Joasi. Michał zgodzi się i dotrzyma słowa, nie powie o tym zdarzeniu nikomu. Czy dobrze zrobi?

Więcej na temat M jak miłość