M jak Miłość
MTL MaxFilm

„M jak Miłość” Tomek podwójnym ojcem? Sytuacja go trochę przerośnie...

M jak Miłość
MTL MaxFilm
W "M jak Miłość" baby boom :) W dzisiejszym 1193. odcinku (19 stycznia) Agnieszka (Magdalena Walach) wyznaje w końcu Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), że zostanie ojcem - a policjant wcale nie tryska radością. Tymczasem Asia (Barbara Kurdej-Szatan) szykuje kolejną „niespodziankę" też jest w ciąży?
Co wydarzy się w serialu?
- Dlaczego teraz?... Dlaczego dopiero teraz mi o tym mówisz?! Jak mogłaś mnie, wszystkich tak strasznie okłamywać?!
Chodakowski nie może uwierzyć w „newsa”, który właśnie usłyszał… i nawet nie próbuje udawać, że się cieszy. A Olszewska wyznaje tylko:
- Niczego od ciebie nie chcę… Nie musisz brać w tym udziału. Nawet nie powinieneś o tym komukolwiek mówić! Boże, Tomek, zrozum... Z mojej strony to tylko asekuracja, na wypadek gdyby coś mi się stało… Muszę wiedzieć, muszę mieć pewność, że wtedy ty się zajmiesz… naszą córką.
Tymczasem Asia czeka na ukochanego - i wręcz promienieje z radości. A gdy policjant wraca w końcu do domu... wręcza mu test z apteki – na którym widać dwie kreski.
- Jestem w ciąży… Boże, Tomek, będziemy mieli dziecko!(...) Ja wiem, że nie chciałeś jeszcze jednego dziecka i tak naprawdę zgodziłeś się tylko ze względu na mnie, ale jestem taka szczęśliwa… I jak to by było cudownie, gdyby się okazało, że to dziewczynka, że będziemy mieli córeczkę! Nie cieszysz się?
A Tomek blednie... i czuje się jak po nokaucie.
- Cieszę się... Jestem tylko trochę… oszołomiony…
Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory… Emisja odcinka numer 1193 już dziś 19 stycznia – lepiej nie przegapić!
 
 
M jak Miłość Andrzej Młynarczyk i Magdalena Walach: 
M jak Miłość, Magdalena Walach
MTL MaxFilm
 
M jak Miłość Basia Kurdej-Szatan i Andrzej Młynarczyk:
M jak Miłość, Barbara Kurdej-Szatan
MTL MaxFilm

Więcej na temat M jak Miłość
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10