M jak Miłość M jak Miłość, Kasia Cichopek M jak Miłość, Anna Mucha M jak Miłość M jak Miłość
M jak Miłość
MTL MaxFilm
1/7
M jak Miłość
MTL MaxFilm

Przed nami kolejne odcinki serialu „M jak Miłość” i... spora dawka emocji! Co tym razem wydarzy się w serialu? W poniedziałek na TVP2 zobaczymy kolejne odcinki numer 1192 i 1193. A w nich wyjdą na jaw tajemnice bohaterów... Zapraszamy na serialowe Fotostory.

 

W życiu prywatnym aktorów serialu M jak Miłość też się dzieje, Marcin Mroczek został niedawno tatą: Marcin Mroczek wczoraj został ojcem. Wiadomo już, że ma synka. Jak dał mu na imię?

2/7
M jak Miłość, Kasia Cichopek
MTL MaxFilm
Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie miała problemy przez sklep z dopalaczami – i narkomanów, którzy zaczną kręcić się obok bistro. Aż w końcu, bliska załamania, wyzna Michałowi (Andrzej Andrzejewski):
Wszystkich klientów już przepłoszyli… Lokal pustoszeje z dnia na dzień, obroty spadają… Jak tak dalej pójdzie, będę musiała zamknąć bistro!
3/7
M jak Miłość, Anna Mucha
MTL MaxFilm
Magda (Anna Mucha) postanowi pomóc Maćkowi (Franciszek Przanowski) – chłopcu, z którym zaprzyjaźnili się Zduńscy. Ojciec małego – Romanowski (Robert Wabich) - znów trafi do szpitala. A Chodakowska zaproponuje, by Maciek zamieszkał z nią i Olkiem. I zrobi wszystko, by znów się uśmiechał...
Wiem, że boisz się o tatę... Ale uwierz mi, ten strach można oswoić. Jak psa albo kota… Znam się na tym jak nikt! Też mam chore serce...
4/7
M jak Miłość
MTL MaxFilm
Późnym wieczorem Magda odbierze jednak telefon ze szpitala – i usłyszy tragiczną wiadomość…
Zmarł ojciec Maćka… Zawał. Boże, Olek… Ja… Ja nie wiem… Jak my to powiemy Maćkowi?!
5/7
M jak Miłość
MTL MaxFilm

Trudne chwile czekają także Marcina (Mikołaj Roznerski). Chłopak wróci wcześniej do domu… i przyłapie swojego ojca (Wojciech Majchrzak) z nianią Szymka – Emilią (Dorota Chwedorowicz)! Chodakowski, gdy dowie się o romansie seniora, będzie w szoku. I zrozumie, że jego rodzina jest o krok od rozpadu...

6/7
M jak Miłość, Magdalena Walach
MTL MaxFilm
Tymczasem Agnieszka (Magdalena Walch) znów będzie miała problemy ze zdrowiem. I w końcu – zdenerwowana - wyzna Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), że to on jest ojcem jej dziecka... Policjant z trudem zachowa spokój:
Dlaczego teraz... dlaczego dopiero teraz mi o tym mówisz?! Jak mogłaś mnie, wszystkich tak strasznie okłamywać?
7/7
M jak Miłość, Barbara Kurdej-Szatan
MTL MaxFilm
A gdy Chodakowski wróci do domu, czeka go kolejna „niespodzianka”... tym razem ze strony Asi (Barbara Kurdej-Szatan).
Boże, Tomek... Będziemy mieli dziecko!
Co policjant odpowie? Ciekawych zapraszamy przed telewizory - w poniedziałek i wtorek punktualnie o 20.40!