Mat. prasowe
1/4
Mat. prasowe

 

Po wakacjach widzowie "M jak miłość" mogą liczyć na sporą dawkę wrażeń. Scenarzyści serialu nie zwalniają tempa i jeszcze bardziej komplikują losy naszych ulubionych bohaterów. Jak się okazuje, wrócą też zdarzenia z przeszłości. Pamiętacie jeszcze wątek płomiennego romansu Basi (Teresa Lipowska) i Zenona Łagody (Emil Karewicz)? Scenarzyści postanowili wrócić do niego. Basia będzie musiała stanąć oko w oko z demonami swojej przeszłości. O co dokładnie chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej?

 

POLECAMY: Potężny rozłam w rodzinie Mostowiaków! Po tym odcinku już nic nie będzie takie samo!

2/4
Mat. prasowe

 

Po wakacjach Basia Mostowiak wróci wraz ze swoją córką, Marysią, do Grabiny. Kobiety pierwsze kroki skierują na cmentarz, gdzie spoczął niedawno Lucjan (Witold Pyrkosz). Basia postanowi także odwiedzić grób swojego byłego kochanka i ojca Marysi, Zenona Łagody. Przypomnijmy, że zanim Mostowiakowa związała się z Lucjanem, miała płomienny romans z innym mężczyzną, który jednak porzucił ją w ciąży. Lucek od zawsze kochał się w ślicznej dziewczynie, dlatego zaopiekował się nią i przez lata ukrywał przed Marysią, że nie jest jego córką. Na Mostowiaczki na cmentarzu będzie czekała niespodzianka. Nad grobem Zenona Łagody spotkają dobrze znanego im mężczyznę...

3/4
Mat. prasowe

 

Barbara nad grobem Zenona spotka Kamila Starskiego (Radosław Krzyżowski). Mężczyzna ukrywał przed Marysią, że jest spokrewniony z Łagodą, a tym samym również z nią.

 

- Tak myślałem, że prędzej czy później się tu spotkamy - powie Kamil do zaskoczonej nieco Barbary.

 

Mostowiakowa wypomni mu, że oszukał wszystkich. Barbara wspomni także o tym, że chciał wykupić ich ziemie. Jak zareaguje na to Starski? Zobaczcie kolejny slajd!

4/4
Mat. prasowe

 

- Historia rodziny Łagodów i Mostowiaków jest dość burzliwa. Mamy swoje zaszłości, więc... wolałem być ostrożny - wytłumaczy Kamil Starski.

 

Mężczyzna wyzna także, że jego dziadek i ojciec Zenona Łagody byli braćmi. Jak czytamy w "Świecie Seriali", być może odwieczny konflikt między Łagodami i Mostowiakami zostanie zażegnany. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń!

Więcej na temat M jak miłość