Marcjanna Lelek, Natalka w sukni ślubnej Marcjanna Lelek, Natalka z córką Hanią Marcjanna Lelek, Natalka powrót do M jak miłość Marcjanna Lelek, Natalka powrót do M jak miłość Marcjanna Lelek, Natalka z córką Hanią
Marcjanna Lelek, Natalka w sukni ślubnej
Mat. prasowe
1/5
Marcjanna Lelek, Natalka w sukni ślubnej
Mat. prasowe

Po 8 miesiącach przerwy na plan "M jak miłość" wróciła Marcjanna Lelek. Serialowa Natalka zniknęła w 1368. odcinku serialu, kiedy razem z mężem Frankiem (Piotr Nerlewski) wyjechała po ślubie w Bieszczady. Tak poprowadzono ten wątek, bo Nerlewski zrezygnował z pracy w serialu. 

 

To było podyktowane względami dramaturgicznymi - powiedziała Karolina Baranowska odpowiadąjaca za PR serialu "M jak miłość'".

 

Do czasu wyjazdu Franka i Natalki w Bieszczady, ich wątek był mocno eksponowany. Para borykała się z Darkiem Majem, biologicznym ojcem Hani i jego zaborczą matką Kasią. Cały czas Natalka walczyła z Justyną, która kręciła się koło jej narzeczonego.  Potem para wzięła ślub i był happy end. 

Co będzie dalej?

 

Po wakacjach Natalka wróci do Grabiny, ale tylko w odwiedziny z córeczką. Za to bez męża... Co z nim się stanie? Czytaj na NASTĘPNEJ STRONIE.

 

Zobacz także: Na tę wiadomość fani "M jak miłość" czekali! Serialowa Natalka wróciła do Grabiny! A co z Frankiem? ZDJĘCIA

2/5
Marcjanna Lelek, Natalka z córką Hanią
Mat. prasowe

Natalka z córką Hanią wpadnie z niezapowiedzianą wizytą do Grabiny. Jej mąż został wezwany do szefów do Warszawy i dlatego nie zobaczymy go razem z nią. 

Natalka zgrabnie wytłumaczy nieobecność męża i zajmie się rodziną. Pozna nowego chłopaka Uli, czyli - Bartka. Spotka też Janka, z którym Ula zerwała zaręczyny...

Najwięcej czasu spędzi z tatą...

3/5
Marcjanna Lelek, Natalka powrót do M jak miłość
Mat. prasowe

- Cieszę się, że jesteś szczęśliwa, że masz rodzinę i w końcu znalazłaś swoje miejsce na ziemi. Choć tak daleko od ukochanego tatusia. 

- Nie tak daleko. Kiedy nas w końcu odwiedzicie?

- Teraz nie bardzo, mamy w planach dalszą podróż - wyjaśni Marek. 

 

4/5
Marcjanna Lelek, Natalka powrót do M jak miłość
Mat. prasowe

Marek zapowie swój wyjazd do Dublina, z którego już nie wróci. Razem z Ewą zostaną tam dłuższy czas. W ten sposób Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak pożegnają się z serialem. 

5/5
Marcjanna Lelek, Natalka z córką Hanią
Mat. prasowe

W 1392. odcinku "MjM' gdy Natalka pojawi się w Grabinie, pokłóci się z Ulą, bo nowy chłopak siostry nie przypadnie jej do gustu. Poza tym nie będzie mogła zrozumieć dlaczego tak zraniła Janka.

Do tego wygląda jednak na to, że Natalka pojawi się w Grabinie tylko na chwilę...  Nie wróci na stałe. Żałujecie?