Instagram
Kolejne fatalne zauroczenie Pawła?
1/4
Instagram

 

Paweł Zduński (Rafał Mroczek) nigdy nie miał szczęścia w miłości. Każdy jego związek kończył się klapą. Ostatnio jego sytuacja skomplikowała się jeszcze bardziej. Paweł Zduński po rozwodzie z Alą (Olga Frycz)  miał przelotny romans z Julią (Joanna Kuberska), która zakochała się w nim na zabój. Jednak syn Marysi nie chciał się z nią wiązać. Paweł wpakował się za to w tarapaty. Zduński wziął fikcyjny ślub z Katią (Joanna Jarmołowicz), za co już niedługo przyjdzie mu srogo zapłacić. Okazuje się jednak, że w jego życiu znowu pojawi się Julia. Zduński nie doceni tej miłości i po raz kolejny zrobi coś głupiego... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Czy powinnam wybaczyć zdradę? Najpierw trzeba odbudować zaufanie

2/4
Instagram

 

Już niedługo widzowie "M jak miłość" będą świadkami wielkiego powrotu Pawła do Julii. Para pójdzie do łóżka i postanowi dać sobie szansę. Fani serialu dopatrzyli się na zdjęciach, które opublikowała Joanna Kuberska, że do obsady dołączą nowi aktorzy. Internauci twierdzą, że będą to rodzice serialowej Julki. Czyżby dziewczyna przedstawiła swojego partnera mamie i tacie? Niestety, już niedługo tę sielankę zakłóci kolejny wyskok Pawła...

3/4
M jak miłość
Mat. prasowe

 

"M jak miłość": Paweł zdradzi Julię z Kaliną?

 

Kalina (Karolina Sawka) to szefowa Pawła. To właśnie ona poprosiła Zduńskiego, aby pomógł jej przyjaciółce i wziął z nią fikcyjny ślub. Okazuje się jednak, że dziewczyna sama zakochała się w swoim podwładnym. Jak donosi "Świat Seriali", w 1390. odcinku "M jak miłość" Paweł otrzyma nagły telefon od Kaliny. Okaże się, że dziadek dziewczyny zmarł. Paweł pojedzie do szefowej i zacznie ją pocieszać. Ta nagle namiętnie pocałuje Zduńskiego! Chłopak, zamiast odskoczyć, odwzajemni jej czułości. Później, jak gdyby nigdy nic, wróci do Julii... Czy zdradzi swojej ukochanej, co zaszło między nim a Kaliną? Dowiemy się tego już 16 października!

 

Zobacz także: Popraw relacje w swoim związku!

4/4
Rafał Mroczek, M jak Miłość
MTL Maxfilm

 

Jak myślicie: z kim powinien być Paweł Zduński? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać! Jesteśmy ciekawi waszych odpowiedzi :) 

Więcej na temat M jak miłość