Hitoria Tomka Chodakowskiego w M jak miłość Joanna Koroniewska w "M jak miłość" stare zdjęcia Joanna Koroniewska w "M jak miłość" stare zdjęcia Joanna Koroniewska w "M jak miłość" stare zdjęcia M jak miłość: Tomek Chodakowski i Agnieszka Olszewska w łożku
Hitoria Tomka Chodakowskiego w M jak miłość
Zobacz FOTOSTORY
1/12
Hitoria Tomka Chodakowskiego w M jak miłość

Andrzej Młynarczyk odchodzi z "M jak miłość" - podał dziś "Fakt". Tym samym jego postać w serialu - Tomek Chodakowski umrze?! Widzowie przez 10 lat śledzili losy dzielnego policjanta w serialu, ale czy pamiętacie wszystkie ważne momenty i zawirowania życiowe Tomka? 

Dlaczego przeprowadził się do Warszawy? Jak poznał Małgosię? Dlaczego chciał zrezygnować z bycia policjantem i czemu trafił na wózek inwalidzki?

 

Zobacz: Tomek Chodakowski umrze? Produkcja "M jak miłość" zdradza nam, że nastąpi nieoczekiwany zwrot akcji! Jaki?

 

Przeczytajcie nasze serialowe fotostory z życia serialowego Tomka. 

 

Zobacz także: Tomek w "M jak miłość" jest umierający. Sprawdź w QUIZIE jak dużo wiesz o serialowym Chodakowskim!

2/12
Joanna Koroniewska w "M jak miłość" stare zdjęcia
materiały prasowe

 

Tomek mieszkał w Szczecinie i pracował jako policjant CBŚ. Podczas policyjnej akcji, zginął jego najlepszy przyjaciel. Tomek czuł się winny i rzucił pracę w policji. Został taksówkarzem w Warszawie. Wtedy poznał Małgosię Mostowiak, która wsiadła do jego taksówki, uciekając przez mężczyzną, który próbował ją zgwałcić. Tomek obronił ją i odwiózł ją do domu. Małgosia tak go zafascynowała, że dążył do jak najczęstszych spotkań z nią, aż w końcu podbił jej serce.

3/12
Joanna Koroniewska w "M jak miłość" stare zdjęcia
materiały prasowe

Tomek zaopiekował się Zosią, córką swojego zmarłego przyjaciela. Małgosia pomagała narzeczonemu w opiece nad dziewczynką. Matka Zosi była ciężko chora i wkrótce zmarła. Małgosia i Tomek postanowili dziecko adoptować. Zaręczyli się i zaczęli planować ślub. Wtedy Tomek zaczął zwracać uwagę na starszą siostrę Małgosi - Martę. 

4/12
Joanna Koroniewska w "M jak miłość" stare zdjęcia
materiały prasowe

Tomek przyznał się Małgosi, że pocałował Martę. Mostowiakowa nie chciała przez to znać i siostry i narzeczonego. Jednak odkryła, że jest z Tomkiem w ciąży. Chciała uciec za granicę, a wiadomość o ciąży zostawiła narzeczonemu na kartce w jego mieszkaniu. Tomek odczytał wiadomość i w ostatniej chwili powstrzymał Małgosię przed wyjazdem. Postanowili zacząć wszystko od nowa.

Małgosia i Tomek pobrali się w szpitalu. Wkrótce Małgosia urodziła małego Wojtka.

5/12
M jak miłość: Tomek Chodakowski i Agnieszka Olszewska w łożku

Wtedy w życiu Tomka pojawiła się Agnieszka Olszewska, prokurator ze Szczecina i jego pierwsza miłość. Widać było, że oboje żałują, że kiedyś zerwali. Tomek w końcu nie zdradził żony z Agnieszką, ale powiedział Olszewskiej, że gdyby miał drugie życie, to spędziłby je z nią. 

6/12
M jak miłość: Tomek Chodakowski na wózku

Kiedy było już dobrze w ich związku w Tomka uderzył rozpędzony samochód przestępcy na jednej z akcji. Chodakowski miał złamany kręgosłup. Żona wysłała go do Grabiny, aby w domu teściów mógł zająć się rehabilitacją. Tomek był załamany i pewien, że już nie stanie na nogi. Pewnego dnia jego syn zaczął się dusić pestką śliwki. By go uratować w silnych emocjach... wstał z wózka! Po tym wydarzeniu zaczął intensywną rehabilitację i zaczął chodzić.

7/12
Joanna Koroniewska w "M jak miłość" stare zdjęcia
materiały prasowe

W małżeństwie Joasia i Tomka było dobrze, aż do momentu aż pojawił się jej były mąż - Michał Łagoda. Chodakowska miała kłopoty finansowe, były mąż namówił ją na wyjazd do Stanów, by tam - pracując u niego - wyszła na prostą. Okłamała rodzinę i męża gdzie jedzie. Ale Tomek w końcu się o wszystkim dowiedział, a Łagoda przyjechał i powiedział mu, że Małgosia go z nim zdradziła. Tomek  pojechał do USA, żeby zapytać o to żonę. Małgosia przyznała się do zdrady i zażądała rozwodu oraz pełnej opieki nad dziećmi.

8/12
M jak miłość: Tomek Chodakowski i Agnieszka Olszewska będą mieli dziecko

Po rozczarowaniu małżeństwem Chodakowski postanowił związać się z Agnieszką. A Małgosia niespodziewanie odesłała syna ze Stanów razem z jego opekunką Joasią Tarnowską. Wtedy policjant zainteresował się fajną młodą dziewczyną o wielkim sercu.

9/12
M jak miłość: Tomek ślub

Za nim ich uczucie rozkwitło Asia i Tomek mijali się. Tomek nie chciał zostawić Agnieszki samej. Prokurator sama odcięła się od policjanta widząc, że to do Asi żywi uczucie. Nie wiedziała wtedy, ze spodziewa się dziecka. Przez długi czasu udawała, że to nie będzie córka policjanta. Gdy jednak prawda wyszła na jaw, Tomek nie wiedział czy ma tworzyć rodzinę z Agnieszką czy może iść za głosem serca i być z Joanną. 

W końcu wybrał Joasię, jednak długo nie mógł się zdecydować na oświadczyny. Wahał się. W końcu zmusił go do tego Wojtuś, który zdradził, ze tata ma dla Joasia niespodziankę. 

Asia i Tomek pobrali się w Siedlisku. Jednak szczęście nie trwało długo - Tomek stanął w obronie kobiety na przystanku i został ugodzony nożem. 

10/12
M jak miłość odc. 1304

Bandyta, który obwinia Tomka o śmierć swojego brata poprzysiągł zemstę i w wyniku zamieszania na przystanku ugodził go nożem. 

11/12
M jak miłość odc. 1304

Tomek w stanie krytycznym został odwieziony do szpitala i zapadł w śpiączkę. Joasia, dostała od niego list w którym wyjaśnia, ze nie chce być dotrzymywany sztucznie przy życiu. 

12/12
M jak miłość odc. 1304

Wszyscy czekają w napięciu czy Tomek jednak przeżyje. Ale jednak wszystko wskazuje na to, że nie...