"M jak miłość": Starski i Maria M jak Miłośc, Marysia i Kamil M jak Miłośc, Marysia i Artur  Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość
"M jak miłość": Starski i Maria
Mat. promocyjne
1/4
"M jak miłość": Starski i Maria
Mat. promocyjne

Najnowszy odcinek "M jak Miłość" zbliża się wielkimi krokami i możemy Wam już zdradzić, że będzie się działo! Nie dość, że do Grabiny wróci Ula, która uciekła kilka tygodni wcześniej z nowych chłopakiem, to jeden z bohaterów zaprosi pewną kobietę, do której żywi prawdziwe uczucie na romantyczny wieczór! O kim mowa i czy jego kandydatka się zgodzi? My już wiemy!

 

W najbliższy poniedziałek TVP wyemituje 1381 odcinek "M jak Miłość". Pisaliśmy już, że dojdzie do spotkania Bartka z Markiem oraz że siedlisko zostanie okradzione, a teraz z radością informujemy, że Starski wreszcie wstanie z wózka! Dobrą informacją podzieli się ze swoją opiekunką!

 

Jak zareaguje Maria i jak potoczy się ich rozmowa? Sprawdźcie na następnej stronie! 

 

Polecamy: Ciachorowski opowiada o mrożącej krew w żyłach scenie wypadku Kalskiej w "M jak Miłość"!

2/4
M jak Miłośc, Marysia i Kamil

Starski (Radosław Krzyżowski) wyznał niedawno Marii (Małgorzata Pieńkowska), że podbiła jego serce. Teraz Kamil pokaże jej swoją willę i przyzna się, że jest już w stanie chodzić! Jego kroki wciąż będą niepewne, ale Rogowska i tak wybuchnie radością:

- Dawno się nie widzieliśmy, a ja podczas twojej nieobecności  nie próżnowałem. To dzięki tobie zdecydowałem się na tę operację. I potem też, tylko dzięki tobie, jakimś cudem przetrwałem rehabilitację. Kląłem na czym świat stoi, ale… dałem radę!


- Nie wiem, co powiedzieć - odpowie kobieta.


- Nic nie mów. To ja chciałem ci podziękować.


- Wiem, jakiego to wymagało wysiłku. Jestem z ciebie dumna i naprawdę bardzo się cieszę!


- Ja też!

Na koniec rozmowy padnie pewna propozycja...

3/4
M jak Miłośc, Marysia i Artur
MTL Maxfilm

W finale biznesmen zaprosi przyjaciółkę na romantyczne spotkanie: 


- Zastanawiam się, czy moglibyśmy to jakoś uczcić? Zjesz dziś ze mną kolację? Obiecuję, nie będę już wyskakiwał z żadnymi propozycjami matrymonialnymi! Po prostu zwykła, niewinna kolacja. Wiem, że musisz jechać po córkę, więc może w Warszawie?


Czy Maria przyjmie zaproszenie i w końcu da Starskiemu ”zielone światło”? Jedno wiemy na pewno - zadowolony nie będzie Artur (Robert Moskwa)!

4/4
 Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość

W najbliższych odcinkach kontynuowany będzie również najbardziej emocjonującym wątek: historia Marcina (Mikołaj Roznerski) oraz Izy (Adriana Kalska). Fani dowiedzą się wreszcie, co stanie się z kobietą i jej córeczką, które uciekną przed chorym psychicznie Arturem (Tomasz Ciachorowski).

 

Będziecie oglądać?

Więcej na temat M jak miłość