Maurycy Popiel o rozstaniu w M jak miłość Anna Mucha w białej bluzce M jak miłość odc. 1301-1302 M jak miłość odc. 1301-1302 M jak miłość odc. 1301-1302
Maurycy Popiel o rozstaniu w M jak miłość
1/7
Maurycy Popiel o rozstaniu w M jak miłość

W "M jak miłość" Madzia (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) mają się rozwieść. Związek Madzi (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) to przeszłość i rozwód jest przesądzony.  Czy to oznacza, że postać Olka zniknie z serialu? Podobno Chodakowski jednak powalczy o swoje małżeństwo... Maurycy Popiel zdradził w "Tele Tygodniu", co dalej wydarzy się w serialu. 

Myślę, że Olek żałuje, że wdał się w romans z Anetą (Ilona Lewandowska). Gdyby mógł, to cofnąłby czas, bo wciąż kocha Madzię – powiedział aktor w wywiadzie dla „Tele Tygodnia".

Zobacz: Kocha czy nie kocha, czyli najczęstsze przyczyny rozwodu

W życiu Madzi pojawił się jednak nowy mężczyzna - Andrzej Budzyński. Czy to wzbudzi w Olku zazdrość? Dlaczego mąż Madzi zainteresował się Anetą?

Przeczytaj na następnej stronie.

Zobacz: Marcin z "M jak miłość" znowu się zakocha? Wiemy, kim jest nowa postać w wątku Roznerskiego!

2/7
Anna Mucha w białej bluzce

Sam jestem zaskoczony tym, co ostatnio dzieje się w życiu Chodakowskiego. Wcześniej sprawiał wrażenie osoby odpowiedzialnej i wyważonej. Możliwe, że przerosła go sytuacja, nie był do końca przygotowany na adopcję Maćka (Franek Przanowski), a żona nalegała. Tymczasem napatoczyła się Aneta, kobieta z inwencją i determinacją. No i stało się – powiedział aktor.

Zobacz: Dlaczego kolejne gwiazdy opuszczają obsadę serialu „M jak miłość’’?

3/7
M jak miłość odc. 1301-1302

W „M jak miłość" nie będzie jednak tak szybko rozwodu Madzi i Olka. Czasem warto powalczyć o małżeństwo. Scenarzyści mają dla Muchy i Popiela kilka niespodzianek. A Maurycy Popiel martwi się, że jego bohater odbierany jest przez widzów jako „czarny charakter". 

4/7
M jak miłość odc. 1301-1302

Ludzie często utożsamiają aktora z graną przez niego postacią. Na szczęście mnie tylko czasem ktoś pogrozi palcem, włos mi jeszcze z głowy nie spadł – powiedział Popiel.

5/7
M jak miłość odc. 1301-1302

Madzia jest na celowniku Budzyńskiego, ale już tyle razy uciekała od kłopotów, że być może teraz spróbuje ratować swoje małżeństwo? Na razie jednak jest zraniona zdradą... Co jej szef Budzyński wykorzystuje.

6/7
M jak miłość odc. 1301-1302

Czy Olek wyplącze się jakoś ze związku z Anetą?

7/7
M jak miłość: Madzia i Budzyński na randce w Kazimierzu Dolnym

Tymczasem w Kazimierzu Dolnym może narodzić się uczucie między Andrzejem, a Madzią.