M jak miłość: Magda w ciąży?
Facebook
Zobacz, jak zareaguje!
1/4
M jak miłość: Magda w ciąży?
Facebook

 

W życiu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)  z "M jak miłość" ostatnio sporo się działo. Jakiś czas temu Karolina (Iga Górecka) oskarżyła Budzyńskiego o gwałt. Prawnikowi groziło więzienie, ale w ostatniej chwili pomocną dłoń wycięgnęła do niego Aneta (Ilona Lewandowska), która zdobyła dowody na jego niewinność i sąd ostatecznie oczyścił Andrzeja ze wszystkich zarzutów. 

Magda i Andrzej odetchnęli z ulgą, a ukochana prawnika zacznie teraz snuć plany na ich wspólną przyszłość... Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1398. odcinku serialu powie swojemu partnerowi, że chce urodzić dziecko! Jak zareaguje Budzyński?

 

Zobaczcie, co wydarzy się w "M jak miłość"! 

 

Zobacz także: Kolejna aktorka znika z "M jak miłość"? Ta postać sporo namieszała w Grabinie!

2/4
M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Facebook

Fani "M jak miłość" z pewnością pamiętają, że kilka lat temu Magda miała bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Chodakowska miała przeszczep serca i do tej pory jest pod opieką specjalistów. Niestety, lekarze już kilka lat temu powiedzieli jej, że nie powinna zachodzić w ciążę, która w jej przypadku może zagrać życiu...

Okazuje się jednak, że już wkrótce Magda zdecyduje, że chce zostać mamą! Jak na plany swojej partnerki zareaguje Budzyński? Odpowiedź na nastepnych stronach.

 

Zobacz także: Jola i Karolina odpowiedzą za kłamstwo przed sądem? Wiemy, co nowego w "M jak miłość"!

3/4
M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Facebook

Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1398. odcinku "M jak miłość" Magda wyzna Budzyńskiemu, że chce urodzić dziecko.

Czuję się dobrze. Zresztą, sam wiesz… I od ponad roku mam naprawdę dobre wyniki! Jeśli się decydować, to tylko teraz… To ostatni moment. Myślę o tym od dawna, dużo czytałam na ten temat, relacje kobiet w mojej sytuacji, które urodziły... To jest możliwe! Wiem, czuję, że mój lekarz da mi zielone światło…- wyzna Magda. 

Budzyński nie będzie zachwycony pomysłem swojej ukochanej! 

Magda, nie zrozum mnie źle, ale ja nie mogę się na to zgodzić! Przepraszam. Za dużo dla mnie znaczysz... Nie umiałbym, nie chcę tak ryzykować- zaprotestuje Budzyński. 

 

Zobacz także: Nowa postać w "M jak miłość"! Jej na pewno się nie spodziewaliście

4/4
Weronika Rosati wróciła na plan "M jak miłość"
Instagram

Jak na sprzeciw Budzyńskiego zareaguje Magda? Czy ich związek będzie przechodził kryzys? Tego dowiemy się z najnowszych odcinków "M jak miłość"!  1398. odcinek zostanie wyemitowany już 13 listopada.

Atmosferę w związku Magdy i Andrzeja z pewnością już wkrótce podgrzeje była kochanka prawnika! 

Zobacz: Budzyński będzie miał dziecko z Anką? Była kochanka znów namiesza w życiu prawnika!

Więcej na temat M jak miłość