Magdalena Lamparska o swoim związku Magdalena Lamparska o swoim związku Magdalena Lamparska o swoim związku Magdalena Lamparska o swoim związku Magdalena Lamparska o swoim związku
Magdalena Lamparska o swoim związku
mat. prasowe
1/5
Magdalena Lamparska o swoim związku
mat. prasowe

Magdalena Lamparska, którą od 7 marca będziemy oglądać w nowym serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście", nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. W wywiadzie opowiedziała o miłości, wsparciu ze strony swojego partnera i zdradziła, jak poznała się ze swoim ukochanym.

Jeśli kogoś kocham, chcę, by był szczęśliwy. Miłość to jest czas, który możemy poświęcić drugiej osobie, zrozumieć jej potrzeby, ale też codzienne skrajnie romantyczne drobiazgi.  Takie, wiesz... filmowe życie - wyznała z uśmiechem Magdalena Lamparska w wywiadzie dla magazynu "Gala" i dodała: - Bardzo mnie wspiera. I ściąga na ziemię, gdy jest taka potrzeba, ale przede wszystkim po prostu… wywozi w góry. W ten sposób pomaga mi zapomnieć o codziennym stresie i emocjach z tym związanych. 

Zobacz: 6 wskazówek, jak zrobić dobre wrażenie na pierwszej randce

 

Kim zatem jest i czym się zajmuje ukochany Lamparskiej? O tym przeczytacie na kolejnych slajdach galerii!

 

Zobacz także: Praca z dziećmi to najtrudniejsza rzecz na planie? Lamparska o pracy nad serialem "Niania w wielkim mieście"!

2/5
Magdalena Lamparska o swoim związku
mat. prasowe

Gwiazda "Niani w wielkim mieście" zdradziła, jak poznała ukochanego.

Nie wiem, czy powinnam o tym mówić, ale to ja pierwsza zwróciłam na niego uwagę. (...) Ludzie znają mnie z kina czy telewizji i wydaje im się, że jestem odrealniona. Dlatego musiałam trochę pomóc w tej sytuacji i pokazać, że jestem zwyczajną dziewczyną. Choć wydaje mi się, że jestem raczej  wymagającą partnerką - uchyliła rąbka tajemnicy aktorka.

3/5
Magdalena Lamparska o swoim związku
mat. prasowe

Magdalena Lamparska opowiedziała także, czym zajmuje się jej życiowy partner.

Jest podróżnikiem. Staramy się łączyć nasze światy. Po pracy na planie serialu, nierzadko po kilkanaście godzin dziennie, myślałam  o tym, by zakopać się w łóżku. Tymczasem mój chłopak zorganizował wyprawę w góry. Pobudka 7 rano – i na sam szczyt. Myślałam, że nie dam rady, ale weszliśmy prawie na Zawrat -wyznała aktorka, którą już 7 marca, o godzinie 21:35, będziemy mogli zobaczyć w głównej roli nowego serialu "Niania w wielkim mieście".

4/5
Magdalena Lamparska o swoim związku
mat. prasowe

Jak Magdalena Lamparska poradzi sobie z kolejnym aktorskim wyzwaniem? Przekonamy się niebawem. 

Serial obyczajowy „Niania w wielkim mieście” opowiada o losach Dany, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki by znaleźć dobrą pracę są bezowocne. Los rzuca Danie koło ratunkowe i dziewczyna podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko  umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy. W tytułowej roli wystąpi Magdalena Lamparska. Towarzyszyć jej będą: Kamilla Baar – Kochańska, Przemysław Sadowski i Stefan Pawłowski. Nowa dwunastoodcinkowa produkcja zadebiutuje 7 marca, o godzinie 21:35, na antenie Telewizji POLSAT.

 
5/5
Magdalena Lamparska o swoim związku
mat. prasowe
Więcej na temat Magdalena Lamparska