Mat. prasowe

Kinga i Piotrek dopiero co zostali rodzicami bliźniaczek, ale przez pewne informacje, które wyjdą na jaw, ich rodzinna sielanka zostanie przerwana! W 1436. odcinku „M jak miłość” Kinga zacznie podejrzewać Piotrka, że prowadzi drugie życie. Widzowie mogli spodziewać się wszystkiego, ale nie kryzysu w małżeństwie tak idealnej pary!

Aby zapobiec rozpadowi związku Zduńskich do akcji wkroczy Marysia i Barbara. Kobiety za wszelką cenę będą chciały poznać prawdę i uda im się to zrobić. Zobaczcie, kto zdradzi, co ukrywa Piotrek!

Zobacz takżeW "M jak miłość" Budzyński odkryje tajemnicę Kamila! Będzie chciał się zemścić na rywalu?

1/4
Kinga z dziećmi w M jak miłość
Instagram

Zduńscy są uważani w serialu za małżeństwo idealne. Co prawda zdarzały im się kryzysy, ale zawsze wychodzili z nich na prostą. Są parą od liceum, mają czwórkę dzieci i piękny dom. Niestety, Kinga zacznie podejrzewać męża o zdradę i będzie obawiała się, że Piotrek prowadzi podwójne życie. Skąd o tym wie?

2/4
Kinga w M jak miłość
Instagram

Podejrzenia zaczną się, kiedy Zduńska odbierze wezwanie do zapłaty dotyczące innego mieszkania zaadresowane do jej męża. Zdesperowana zacznie przeszukiwać rzeczy Piotrka i pojawią się pierwsze myśli o problemach w ich związku. Swoimi obawami podzieli się ze swoją teściową i Barbarą.

 

3/4
Piotrek w M jak miłość
Instagram

Zdenerwowana Kinga zwierzy się kobietom:

Mam dowody. Chcecie zobaczyć? Proszę bardzo. To są klucze do mieszkania, faktury, za nowe meble do kuchni, za telewizor, za całe wyposażenie mieszkania.  

Od Marysi usłyszy: Nie, to niemożliwe. Jednak postanowi podzielić się resztą obaw:

A jak zobaczyłam to, wszystko zaczęło mi się układać w jedną całość - powie pokazując wizytówkę prostytutki Sandry. Niczego nie zauważyłam, niczego się nawet nie domyśliłam. Żyjemy szybko, ciągle się mijamy. Ja się skupiłam na dzieciach i w ogóle nie zauważyłam, że sypie mi się małżeństwo.

4/4
M jak miłość Kinga
Instagram

Kobiety nie zostawią Kingi samej z tymi obawami. Zaproszą na obiad Adama i spróbują zapytać go delikatnie o Piotrka. Mężczyzna postawiony pod ścianą w końcu powie:

Piotrek jest młody, rozwojowy. Kupił kawalerkę. To miała być taka forma inwestycji i niespodzianka dla Kingi - zdradzi prawnik.

Dzięki sąsiadowi wszystko się wyjaśni. Kinga może być spokojna!

Zobacz takżeZaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"! Ewa i Marek wrócą do Grabiny?

Więcej na temat M jak miłość