Komisarz Alex - finał sezonu Główne Komisarz Alex - finał sezonu. Czy Alex umrze? Komisarz Alex - finał sezonu. Czy Alex umrze? Komisarz Alex - finał sezonu. Czy Alex umrze? Komisarz Alex - finał sezonu. Czy Alex umrze?
Komisarz Alex - finał sezonu Główne
1/6
Komisarz Alex - finał sezonu Główne

Przed nami finał 9. sezonu "Komisarza Aleksa" (emisja w sobotę 1 lipca o godz. 20.20 w TVP1). Co się wydarzy? Morderca dziewczyny Piotra warunkowo wyjdzie na wolność po dziesięcioletniej odsiadce i postanowi zabić... Górskiego! 

Podczas joggingu w parku Alex zauważy ukrytego za drzewem mężczyznę mierzącego do Piotra (Krystian Wieczorek) z pistoletu. Skoczy, by osłonić swego opiekuna przed kulą i zostanie postrzelony. Górski podbiegnie do leżącego na ziemi i broczącego krwią przyjaciela. Zerwie z siebie bluzę, by obwiązać nią ranę Aleksa.

Co dalej? Zobacz na kolejnych stronach naszej galerii!

Zobacz także: Pamiętacie siostrę Dorotę z "Klanu"? Zobaczcie, jak dziś wygląda znana aktorka! ZDJĘCIA

2/6
Komisarz Alex - finał sezonu. Czy Alex umrze?

Alex natychmiast trafi na stół operacyjny.

 Musi go pan uratować! On musi przeżyć! - krzyknie Górski do lekarza, a ten zażąda, by opuścił salę.

Gdy w klinice zjawią się współpracownicy Piotra, wciąż nie będzie wiadomo, czy Alex przeżyje operację. Marta (Beata Fido) zapyta kolegę, czy wie, kto strzelał do psa. - Dlaczego ktoś chciałby mu zaszkodzić? - zastanowi się Rysiek (Ireneusz Czop), a Marta przypomni mu, że dzięki Aleksowi wielu przestępców trafiło za kratki... - Pierwsze, co mi się nasuwa, to zemsta – stwierdzi.

 

3/6
Komisarz Alex - finał sezonu. Czy Alex umrze?

- Ten, kto to zrobił, gorzko pożałuje – powie Nina (Karolina Nolbrzak) Górskiemu. Piotr zwierzy się jej, że kiedyś stracił już kogoś bliskiego i teraz ma wrażenie, że przechodzi przez to samo. Kilka godzin później Alex odzyska przytomność. Tymczasem Marta i Rysiek zbiorą informacje o przestępcach, którzy niedawno opuścili więzienie i mają powód, by zemścić się na czworonożnym komisarzu. Pokażą Aleksowi zdjęcia bandytów, ale on nie rozpozna żadnego z nich. - To była kulka dla mnie, nie dla niego! – zawyrokuje Górski.

 

4/6
Komisarz Alex - finał sezonu. Czy Alex umrze?

Okaże się, że do Piotra strzelał zwolniony właśnie warunkowo po długiej odsiadce Arkadiusz Krawczak (Michał Żurawski), który trafił za kratki za morderstwo. - Zamordował dwie młode kobiety, ale udowodniono mu tylko zabójstwo jednej. To była moja dziewczyna... – zwierzy się Górski Ninie i doda, że żałuje, iż sam nie wymierzył Krawczakowi sprawiedliwości. - Powinienem go wtedy zabić – wycedzi przez zęby. Pojmanie przestępcy i postawienie go przed sądem stanie się dla niego sprawą priorytetową. Krawczak w końcu trafi do aresztu... Na szczęście Aleksowi nie będzie już grozić niebezpieczeństwo. Pies wymknie się z kliniki i wróci na komendę. W tej samej chwili w biurze Górskiego zjawi się adwokat Krawczaka. - Ma pan obsesję na punkcie mojego klienta – powie Piotrowi i zażąda uwolnienia bandyty. Czy Górski udowodni, że Krawczak ma na sumieniu śmierć nie tylko jego ukochanej, ale też drugiej dziewczyny? Czy morderca, który postrzelił Aleksa, wróci do więzienia?

O tym przekonamy się wkrótce!

5/6
Komisarz Alex - finał sezonu. Czy Alex umrze?
6/6
Komisarz Alex - finał sezonu. Czy Alex umrze?