Komisarz Aleks odc. 6 Komisarz Aleks odc. 6 Komisarz Aleks odc. 6 Komisarz Aleks odc. 6 Komisarz Aleks odc. 6
Komisarz Aleks odc. 6
1/13
Komisarz Aleks odc. 6

Gdyby nie interwencja Aleksa, Piotr (Krystian Wieczorek) zamarzłby na śmierć w samochodzie-chłodni. Górski uświadomi sobie, że zawdzięcza życie swemu czworonożnemu przyjacielowi!

W 6. odcinku 9. serii „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 8 kwietnia o godzinie 20.25 w TVP1) Górski , by schwytać groźnego przestępcę, pojedzie z Aleksem do starego magazynu na peryferiach Łodzi. Na miejscu zobaczy stojący na podjeździe samochód-chłodnię. Okaże się, że auto to... laboratorium na kółkach.

Co dalej?

Zobacz także: Sukces serialu "Komisarz Alex" - widownia rośnie! A co się wydarzy w najnowszym odcinku? FOTOSTORY

2/13
Komisarz Aleks odc. 6

Piotr wejdzie do środka i znajdzie ciało mężczyzny, którego podejrzewał o dostarczanie młodym hokeistom środków dopingujących. W tym samym momencie poczuje przeszywający ból...

3/13
Komisarz Aleks odc. 6

Ktoś uderzy go w tył głowy. Górski straci przytomność i osunie się na podłogę. Napastnik wyjdzie z samochodu i zatrzaśnie za sobą drzwi, po czym przewiąże zepsuty zamek grubym sznurkiem i nastawi termostat na minus trzydzieści stopni.

4/13
Komisarz Aleks odc. 6

W tym czasie Alex będzie węszyć w zrujnowanej hali. Usłyszy dźwięk pracującego pełną mocą wentylatora. Zorientuje się, że hałas dochodzi z samochodu-chłodni...

5/13
Komisarz Aleks odc. 6

Szczęśliwie Górski odzyska przytomność. Dotknie rany z tyłu głowy, a kiedy spojrzy na swą dłoń, zobaczy krew. Nie będzie w stanie się podnieść... Usłyszy powarkiwanie Aleksa, który zębami starać się będzie zerwać sznur blokujący drzwi do chłodni.

6/13
Komisarz Aleks odc. 6

Nagle z magazynu wyjdzie Ziętek (Jakub Świderski) – hokeista zamieszany w aferę dopingową. Alex podbiegnie do niego i zacznie ciągnąć go za rękaw w stronę samochodu. Chłopak zorientuje się, że ktoś został uwięziony w aucie i rozwiąże sznur.

7/13
Komisarz Aleks odc. 6

Z chłodni wyczołga się przemarznięty do szpiku kości Piotr. Ziętek zerknie w stronę zamrażarki i zobaczy umieszczone w niej ciało byłego trenera drużyny wyrzuconego z pracy za eksperymenty z dopingiem. Hokeista rzuci się do ucieczki...

8/13
Komisarz Aleks odc. 6

Wbiegnie do starego magazynu, a chwilę potem zostanie ogłuszony przez mężczyznę, z którym umówił się tu na spotkanie! Alex jednym susem skoczy napastnikowi na plecy i powali go na ziemię. Ledwie trzymający się na nogach Górski wezwie pomoc.

9/13
Komisarz Aleks odc. 6

Streszczenie odcinka Komisarza Aleksa

Na wysypisku śmieci zostaje znalezione ciało hokeisty. Dzień wcześniej Nowacki (Maciej Nowacki) pobił się na treningu z Ziętkiem (Kuba Świderski), kolegą z drużyny. Okazuje się, że miał romans z jego żoną, co doprowadziło do rozpadu małżeństwa Ziętka. Jednak Ziętek ma alibi. Prezes klubu hokejowego (Marek Kasprzyk) utrzymuje, że zabójcą jest ktoś spoza drużyny. Trener poświadcza jego słowa.

Tymczasem Alex znajduje na zapleczu klubu starą graciarnię po poprzednim trenerze. Okazuje się, że Kurynienko został wyrzucony z pracy za eksperymenty z dopingiem. Górski jest przekonany, że to on jest kluczem do rozwiązania zagadki. Gdy wraz z ekipą trafia na jego ślad, ten ginie pod kołami samochodu. Do tego okazuje się, że to podszywający się pod Kurynienkę asystent, a Alex zostaje oskarżony o spowodowanie jego śmierci. Śledztwo komplikuje się, a Górski musi oczyścić z zarzutów dobre imię Aleksa.

10/13
Komisarz Aleks odc. 6
11/13
Komisarz Aleks odc. 6
12/13
Komisarz Aleks odc. 6
13/13
Komisarz Aleks odc. 6
Więcej na temat Komisarz Aleks polskie seriale