M jak miłość Lilka i Mateusz
MTL Maxfilm
Seriale

Kolejny dramat w "M jak miłość"! Brat Lilki umrze w szpitalu?! Rodzina nie ma pieniędzy na leczenie chłopca

Kolejny dramat w "M jak miłość"! Brat Lilki umrze w szpitalu?! Rodzina nie ma pieniędzy na leczenie chłopca

Dramatyczne chwile w "M jak miłość"! Okazuje się, że już w 1567 odcinku uwielbianego przez widzów serialu wydarzy się coś, co wstrząśnie rodziną Lilki (Monika Mielnicka). Okazuje się, że jej ukochany braciszek w ciężkim stanie trafi do szpitala. Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Sprawdźcie!

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Brat Lilki będzie walczyć o życie

W najnowszym sezonie "M jak miłość"nie brakuje ogromnych emocji i dramatycznych zwrotów akcji. Ostatnio widzowie zobaczyli, jak bandyta strzela do Janka (Tomasz Kollarik),  a teraz okazuje się, że do szpitala trafi wkrótce młodszy brat Lilki! Jak informuje portal superseriale.pl Kamilek (Miłosz Kwiecień) po ataku astmy trafi do szpitala. Niestety, stan chłopca będzie dramatyczny i szybko się okaże, że pomóc może mu bardzo drogi lek... 

Jest lek, który może pomóc Kamilkowi. Ale jest w Stanach, w Wielkiej Brytanii. Mogliby go sprowadzić, ale te koszty... - wyzna Krystyna Banach (Dorota Chotecka). 

Lilka będzie zrozpaczona i zrobi wszystko, żeby pomóc młodszemu bratu. Okazuje się, że żona Mateusza Mostowiaka spotka się ze swoim biologicznym ojcem i poprosi go o pieniądze na leczenie Kamilka. Lilka będzie chciała, żeby Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak) przekazał pieniądze, które dla niej odłożył, na leczenie brata. 

Przelał pan pieniądze na moje konto -zacznie mówić Lilka. Ale niech pan przekaże te pieniądze mojej mamie. Mama nigdy nie przyjmie ode mnie tych pieniędzy. Nie zgodzi się. Dlatego ja je panu oddam. Może wymyśli pan jakiś pretekst i przekaże pan te pieniądze mojej mamie?

Jak zareaguje Jacek? Mężczyzna spotka się z Krystyną i zaproponuje jej pomoc!

Lilka zaproponowała, żeby pieniądze, z których miały być opłacone jej studia, przeznaczyć teraz na leczenie Kamila... Krysiu, posłuchaj proszę. Ja mam oszczędności i to całkiem sporo. Mam też plan, żeby zainwestować je w Polsce. Myślę, że ta inwestycja może przynieść spory zysk. I chciałbym, żeby ten zysk był zabezpieczeniem przyszłości Lilki i Mateusza. A te pieniądze można przeznaczyć na leczenie Kamilka. Lilka wspominała, że jest jakiś drogi lek- powie ojciec Lilki.

Krystyna Banach będzie miała żal do córki za to, że opowiedziała Jackowi o ich problemach. Kotowski zacznie jednak ją przekonywać i przyzna, że chce kupić siedlisko Uli, żeby Lilka i Mateusz mieli zabezpieczoną przyszłość.

Czy Krystyna przyjmie pieniądze od Jacka i uratuje swojego syna? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: "M jak miłość": Barbara Mostowiak przeżyje tragedię! Jako ostatnia dowie się, że jej wnuczka jest bezdomna?

Brat Lilki w ciężkim stanie trafi do szpitala. 

M jak miłość brat Lilki
MTL Maxfilm

Kamilka może uratować bardzo drogi lek. Lilka poprosi ojca o pomoc finansową.

M jak miłość Lilka z ojcem
MTL Maxfilm

 

M jak miłość: Banach, Mateusz i Lilka
MTL Maxfilm
Newsy
Lilka i Mateusz z "M jak miłość" zginą w pożarze? Banach podpali dom z rodziną w środku?
Lilka i Mateusz z "M jak miłość" zginą w pożarze? Banach podpali dom z rodziną w środku?

W "M jak miłość" dojdzie do kolejnego dramatu? Najnowszy sezon wywołuje ogromne emocje wśród fanów serialu. Ostatnio okazało się, że wkrótce zaginą dzieci Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), a Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) trafi do szpitala po tym, jak spadmie ze schodów i straci przytomność. Niestety, teraz okazuje się, że już w 1546. odcinku, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 listopada, może dojść do kolejnej tragedii!  Lilka i Mateusz zginą w pożarze?  Już w najbliższy poniedziałek Telewizyjna Dwójka pokaże najnowszą odsłonę "M jak miłość". Tym razem największe emocje z pewnością wywoła wątek ojca Lilki (Monika Mielnicka)! Pijany Banach (January Brunov) pojawi się w Lipnicy i będzie chciał nocować w rodzinnym domu! Mężczyzna będzie chciał również wyciągnąć pieniądze od byłej żony i córki. Banach wybuchnie kiedy Lilka spróbuje wyrzucić go z domu! - Ty gówniaro, to też jest mój dom! - Tato, idź stąd... Proszę cię… Nie rób mi wstydu! - Ojca się wstydzisz, tak?! Mężczyzna najpierw zacznie się przepychać z Mateuszem, a później także z byłą żoną. Pijany i agresywny Banach ucieknie dopiero na widok radiowozu. Kiedy policja pojawi się na miejscu awantury, Banachowa (Dorota Chotecka) odmówi złożenia skargi i powie, że jej mąż nic takiego nie zrobił - chociaż Sonia będzie ją namawiać, żeby zaczęła walczyć z byłym mężem. Niestety, kilka godzin później Banach wróci do Lipnicy!  I tym razem przyniesie kanister z benzyną… gotów podpalić swój dawny dom, z całą rodziną w środku! Czy w Lipnicy dojdzie w końcu do tragedii? Tego dowiemy się z nowego odcinka "M jak miłość"!  Zobacz...

M jak miłość: Krystyna i Staszek
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Mroczna tajemnica matki Lilki wyjdzie na jaw! Nie uwierzycie, co robiła w przeszłości! 
W najnowszych odcinkach "M jak miłość" prawda o matce Lilki (Monika Mielnicka) wyjdzie na jaw! Jaką tajemnicę skrywa Krystyna (Dorota Chotecka)?

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" prawda o matce Lilki (Monika Mielnicka) wyjdzie na jaw! Jaką tajemnicę skrywa Krystyna (Dorota Chotecka)? Fani serialu z pewnością już od  dawna zadają sobie to pytanie, ale już wkrótce dowiemy się, co matka Lilki robiła w przeszłości! W kolejnym sezonie "M jak miłość" dojdzie do poważnej rozmowy Krystyny z byłym mężem, który znów zacznie ją szantażować. Co dokładnie wydarzy się w hicie Telewizyjnej Dwójki? Matka Lilki była prostytutką Tuż przed finałem ostatniego sezonu "M jak miłość" Banach (January Brunov) szantażował byłą żonę i groził jej, że opowie wszystkim o jej przeszłości. Ojciec Lilki chciał tym samym zmusić kobietę, żeby oddała mu dom rodzinny. W obronie Krystyny stanął m.in. policjant Staszek (Sławomir Holland), który po awanturze z Banachem został zawieszony w pracy. Podczas rozmowy Krystyny z byłym mężem okazało się, że kobieta skrywa mroczną tajemnicę o której nie wie nawet Lilka. Teraz, jak informuje "Świat Seriali" widzowie poznają prawdę o Krystynie! Okazuje się, że Banach znów przyjedzie do szantażować Krystynę i wtedy okaże się, że kobieta była... prostytutką! - Ciekawe, co powie rodzina świętych Mostowiaków, gdy dowie się, że zarabiałaś przed laty jako prostytutka? - powie Banach. - Jak możesz? Przecież doskonale wiesz, że byłam do tego zmuszana!- odpowie przerażona kobieta. Czy Banach zrealizuje swoją groźbę i wkrótce powie wszystkim, czym w przeszłości zajmowała się Krystyna? Jak na taką wiadomość zareaguje Lilka? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Będziecie oglądać? Zobacz także:   Nowy quiz o rodzinie Mostowiaków! Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem "M jak miłość"? Uwaga, trudne pytania Z...

M jak miłość odcinki 1515 i 1516
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Zaskakujące spotkanie Franki z matką Pawła! Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu!
M jak miłość: Zaskakujące spotkanie Franki z matką Pawła! Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu!

Co wydarzy się w 1515 i 1516 odcinku "M jak miłość"? Mamy zdjęcia i dokładny opis najnowszej odsłony uwielbianego przez widzów serialu! Zobaczcie, co w tym tygodniu czeka bohaterów "M jak miłość". Mateusz (Krystian Domagała) przeprowadzi się do Lilki (Monika Mielnicka), a Franka (Dominika Kachlik) przez przypadek spotka się z mamą Pawła (Rafał Mroczek)!  Franka i Paweł będą razem? W odcinku numer 1515 Mateusz  zamieszka w domu Banachów! Mostowiak zdecydował, że po ślubie zamieszka w rodzinnym domu swojej żony. - Czasem myślę, że… to wszystko nie dzieje się naprawdę. - Żałujesz? - Nie, no skąd! Tylko nie mogę uwierzyć, że od teraz… będziemy już tak naprawdę razem. - Odkąd cię poznałem… wiedziałem, że chcę być tylko z tobą... Po kilku godzinach w domu Banachów pojawi się Maria (Małgorzata Pieńkowska) i przyniesie zakochanej parze świetną wiadomość!  - Rozmawiałam dzisiaj z moim bratem i Marek zobowiązał mnie, żebym w jego imieniu załatwiła tę sprawę!(...) Jak wiesz, twoi rodzice wysyłają nam co miesiąc pieniądze… Marek z Ewą zdecydowali, że teraz Lilka też przechodzi na ich utrzymanie. I dopóki młodzi będą się uczyć, w całości wszystko sfinansują! Z kolei Leon (Dariusz Toczek) w nowym tygodniu nadal będzie adorować Sonię (Barbara Wypych)! - Czy zrobi mi pani zaszczyt i przyjmie zaproszenie na kawę? - Jestem w pracy... - Nic nie szkodzi, mogę poczekać! Na taką kobietę jak pani można czekać nawet całe życie… Janek (Tomas Kollarik) poczuje się zazdrosny!  - Utrudnia nam pan pracę... I jak pan dalej będzie nachodził koleżankę, to inaczej sobie pogadamy! Tymczasem Paweł – w odcinku numer 1516 – znów spotka Frankę. Dziewczyna wróci, by opowiedzieć mu o...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner