Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Seriale

"M jak miłość": Barbara Mostowiak przeżyje tragedię! Jako ostatnia dowie się, że jej wnuczka jest bezdomna?

W  "M jak miłość" w życiu rodziny Mostowiaków znów pojawią dramatyczne wydarzenia, o których seniorka rodu dowie się jako ostatnia! Co jeszcze czeka nas w najnowszych odcinkach serialu?

W  "M jak miłość" w życiu rodziny Mostowiaków znów pojawią dramatyczne wydarzenia, o których seniorka rodu dowie się jako ostatnia! To będzie dla niej prawdziwy cios, bo okaże się, że jej ukochana wnuczka straci wszystko i postanowi wyjechać. Niestety szybko okaże się, że to nie koniec nieszczęść. Ula zostanie bezdomna! Co zrobi Barbara, kiedy dowie się, co dzieje się z jej wnuczką?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Dramat Barbary Mostowiak w "M jak miłość"!

W 1567 odcinku „M jak miłość” Ula i Bartek zdecydują się na wyjazd z Grabiny. Kiedy pożegnają się z Barbarą zapewnią ją, że chcą zacząć nowy rozdział w swoim życiu, ale ani słowem nie wspomną o problemach finansowych i trudnym starcie, jaki ich czeka. Ula sama nie może uwierzyć, w to co ją spotkało i zapyta wprost Bartka, czy nie żałuje, że się z nią związał:

Nie żal ci? Nie powiedziałeś mi złego słowa, nie robiłeś wyrzutów… A przeze mnie straciłeś dom, warsztat… Wszystko, co udało nam się zbudować. Masz pecha, biedaku… że trafiłeś właśnie na mnie.

Niedługo potem okaże się, że rzeczywistość wygląda jeszcze gorzej niż oboje się spodziewali. Lisickiemu uda się zorganizować dla nich tymczasowe mieszkanie, ale szybko będą musieli z niego uciekać przez Ulę, która zostanie posądzona o romans.

W końcu para poprosi Lilkę o możliwość przechowania swoich rzeczy w bistro, a potem rozpoczną poszukiwania nowego lokum. Lisiecki pomyśli o Deszczowej, ale żadne z nich nie będzie miało odwagi prosić Kingę i Piotrka o dach nad głową. W końcu zdesperowanej parze pomoże dziewczyna Pawła - Franka - która przekaże im klucze do mieszkania, którym opiekuje się pod nieobecność właścicieli. 

Kiedy Barbara dowie się o całej sytuacji zdecyduje się zainterweniować? Poprosi Ulę o powrót do Grabiny? Tego dowiemy się już niebawem!

Zobacz także: "M jak miłość": Sonia wpadnie w furię po decyzji Janka. Co zrobił policjant?

M jak miłość Ula
MTL Maxfilm

 

Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

 

M jak miłość Ula i Bartek
MTL Maxfilm

 

 

M jak miłość: Natalia i Barbara
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Załamana Barbara poprosi Rogowską, aby ściągnęła Piotrka z USA!
Co w nowych odcinkach "M jak miłość"?

Nowy sezon " M jak miłość " rozpoczął się dramatycznymi rozstaniami w rodzinie Mostowiaków. Najpierw zrozpaczona Natalka wyzna seniorce rodu, że Franek ja zdradza, a kiedy odkryje, że kochanką męża jest Justyna będzie załamana. Potem okaże się, że kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka jest na tyle poważny, że Zduńska sięgnęła po antydepresanty. To będzie już za wiele dla Barbary Mostowiak! Kobieta czuje, że rodzina się rozpada i stres wywołany troską o najbliższych sprawi, że bardzo źle się poczuje! Rogowska jako pierwsza zobaczy matkę w złym stanie i będzie obawiała się o jej życie, jak wiadomo seniorka cierpi na nadciśnienie. W tych dramatycznych okolicznościach Barbara poprosi córkę o jedną rzecz! Rogowska będzie w stanie spełnić jej prośbę? Załamana Barbara poprosi Rogowską, aby ściągnęła Piotrka z USA! W 1532 odcinku "M jak miłość" Barbara Mostowiak będzie przerażona tym, co dzieje się w jej rodzinie. Kobieta widzi, że kolejne małżeństwa się rozpadają, a najmłodsi wyjeżdżają z Grabiny - chodzi o Lilkę i Mateusza, którzy planują przeprowadzić się do Warszawy. W końcu seniorka źle się poczuje i sięgnie po leki, co przypadkiem zobaczy Rogowska: Nic się nie martw. Zaraz będzie dobrze...  Nie dziękuję, wszystko jest w porządku - odpowiedziała Barbara na uwagi Marysi. Jednak Rogowska nie dała się zbyć, widząc, że jej matka źle się czuje i namówiła ją, aby dała się zbadać Arturowi, kiedy wróci z przychodni. W końcu jednak seniorka rodu wyzna, że to wszystko przez fakt, że obawia się o rodzinę. Widzi, że kolejne małżeństwa się rozpadają i obawia się o Kingę i Piotrka: Ale ty się nie musisz martwić o mnie! Kiedy byliśmy tu wszyscy razem, blisko siebie wszystko się jakoś układało. A potem kiedy cała rodzina rozjechała się po...

Ula i Bartek M jak miłość
Instagram
Seriale
Ula zostanie zaatakowana przez Grzelaka w "M jak miłość"! Uda jej się uciec i Janek zginie za nią?
Bartek ściągnął na Ulę wielkie niebezpieczeństwo! Bandyta, który go ściga zaatakuje dziewczynę, wtedy z pomocą przyjdzie Janek...

W 1470 odcinku „ M jak miłość ” znów zobaczymy dramatyczne wydarzenia. Tym razem to życie Uli będzie zagrożone! Bartek wyjechał z Grabiny, chcąc uchronić siebie i żonę przed dawnym szefem, który właśnie wyszedł z więzienia. Jednak jego plan nie do końca się uda. Grzelak od razu po opuszczeniu bram więzienia pojedzie do Siedliska, a Ula nie wiedząc jakim jest zagrożeniem, ugości go jak kolejnego klienta pensjonatu. Lisiecka w końcu zostanie zaatakowana przez bandytę i uda jej się uciec. Za to Janek z tej bójki nie wyjdzie cało! Grzelak zaatakuje Ulę w lesie! Niebezpieczny bandyta wykorzystał fakt, że Ula go nie zna i podał się za nowego gościa pensjonatu, który Lisiecka prowadzi. Jednak w końcu Ula zorientuje się kim jest i wtedy zostanie zaatakowana przez bandytę w lesie. Zamiast rzucić się do ucieczki zacznie walczyć z napastnikiem. Przerażona kobieta będzie duszona, a kiedy Grzelak wyceluje w nią broń z pomocą zjawi się Janek. To on przyjmie na siebie kulkę przeznaczoną dla Uli i otrze się o śmierć! Czy wyjdzie z tego cało? Postrzelonego policjanta pogotowie zabierze do szpitala, a przy jego łóżku niemal bez przerwy będzie czuwała Ula. Bartek, który dowie się o strzelaninie w lesie wróci do Grabiny, ale kiedy zobaczy żonę przy łóżku Janka, zdecyduje, że to koniec jego małżeństwa. Przy łóżku nieprzytomnego policjanta poprosi Ulę i rozwód.  Czy Lisiecka zdecyduje się walczyć o małżeństwo? A może wybierze Janka?      

Ula i Bartek M jak miłość
Instagram
Newsy
Ula w "M jak miłość" zginie? To ona będzie celem dla bandyty!?
Ula w "M jak miłość" zginie? To ona będzie celem dla bandyty!?

Ula i Bartek w „ M jak miłość ” znów mają poważne problemy. Kryminalna przeszłość, którą mężczyzna chciała zostawić za sobą, znów go dopadła. W 1465. odcinku serialu życie pary okaże się zagrożone! Z więzienia zostanie wypuszczony były szef Bartka i pierwsze co zrobi gangster, to wykona telefon do byłego pracownika. Po tej rozmowie Lisiecki będzie wiedział, że ani on ani jego żona nie są bezpieczni. Czy Grzelak zemści się na Bartku zabijając Ulę? Ula w "M jak miłość" zginie z ręki bandyty? O wyjściu na wolność niebezpiecznego przestępy Ula dowie się od Janka. To on w trosce o jej bezpieczeństwo przekaże jej straszną wiadomość. Oboje mają świadomość, że bandyta i były szef Bartka będzie chciał zemścić się na nim. Ula w trosce o męża nic mu nie powie, ale on sam odbierze telefon od Grzelaka: No cześć, kopę lat... Co tam u ciebie? Słyszałem, że się ożeniłeś... Gratulacje! Ale swojego starego szefa na ślub nie zaprosiłeś, nieładnie... Nic straconego, nadrobimy. Wpadnę, odwiedzę was, poznam twoją żonę. Adres znam! To cześć... - usłyszy Bartek od gangstera. Ale nie będzie miał możliwości odpowiedzieć, bo Grzelak od razu się rozłączy. Bartek ukryje wszystko przed Ulą, ale zda sobie sprawę, że dopóki jest z nią, ona jest w niebezpieczeństwie. Oboje będą wiedzieli o zagrożeniu, ale żadne z nich nie przyzna się do tej informacji. W końcu Lisiecki zdecyduje się podjąć trudną decyzję i wyjedzie z Grabiny. Zabierze ze sobą żonę?     

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner