M jak miłość Lilka dowie się kto jest jej ojcem
fot. MTL Maxfilm
Seriale

"M jak miłość": Lilka w dramatycznych okolicznościach dowie się, kto jest jej prawdziwym ojcem! "Mój ojciec życzy mi śmierci"

Co w nowych odcinkach "M jak miłość"?

W życiu Lilki w "M jak miłość" pojawią się kolejne dramatyczne wydarzenia. Po tym, jak do jej domu wkroczy pijany i agresywny Banach dziewczyna będzie załamana jego zachowaniem. Usłyszy od niego, że życzy jej śmierci i te słowa całkowicie ją załamią. Na szczęście nie będzie sama, a oprócz Mateusza słowa pocieszenia usłyszy od od swojego brata! To właśnie Kamil przekaże siostrze informację, która już na zawsze zmieni jej życie!

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

"M jak miłość": Lilka w dramatycznych okolicznościach dowie się, kto jest jej prawdziwym ojcem!

W 1559 odcinku "M jak miłość", który zobaczymy 19 stycznia Jacek pożegna się z Krystyną i ostatecznie zdecyduje, że wraca do Kanady. Ulegnie namowom byłej partnerki i obieca, że nie wyjawi Lilce, że jest jego córką. 

Lila jest wspaniałą, niezwykle dzielną i silną osobą... I jestem dumny, że mam taką córkę.- powie Kotowski.

Niedługo potem okaże się, że ich rozmowę podsłuchał Kamil. Tymczasem niedługo po tym w ich domu pojawi się Banach. Mężczyzna po raz kolejny będzie pijany i agresywny, a po tym jak Lilka przyłapie go na próbie kradzieży zażąda, aby wyszedł z mieszkania. Wtedy usłyszy traumatyczne słowa:

Tato? Co ty wyprawiasz?! Jak tu wszedłeś?! Tu nic nie ma, idź stąd… Na mężczyzna powie do córki: "Idź stąd"? Dobra, ale jedno ci powiem: życzę ci wszystkiego najgorszego! Żebyś zaznała, co to bieda, zdechła pod płotem jak pies!

Dziewczyna zaleje się łzami i nie będzie mogła dojść do siebie po kłótni z ojcem:

Mój ojciec życzy mi śmierci, słyszałeś? Własny ojciec…

Wtedy z pomocą przyjdzie jej młodszy brat Kami, który wyzna, że to nie Banach jest jej ojcem. Chłopiec opowie, że podsłuchał rozmowę dorosłych i prawdziwym ojcem Lilki jest Kotowski!

Nie chcę, żebyś płakała. I nie denerwuj się, ale… Nasz tato… On nie jest twoim prawdziwym ojcem. Słowo honoru, sam słyszałem, jak ten facet rozmawiał z mamą! - powie chłopiec.

Tego będzie dla dziewczyny za wiele! W końcu weźmie się w garść i zadzwoni do Jacka Kotowskiego i zapyta go wprost o to, czego się dowiedziała. Ku jej zaskoczeniu mężczyzna potwierdzi słowa Kamila:

Dałem słowo twojej matce, że ci tego nie powiem… ale w tej sytuacji nie mogę tego słowa dotrzymać. Tak, to prawda… Jestem twoim ojcem.

Czy w tej sytuacji Kotowski nadal zdecyduje się na wyjazd z Polski? Co zrobi Lilka?

Zobacz takżeSerialowa Lilka z "M jak miłość" przeszła metamorfozę. Monika Mielnicka w nowej fryzurze jest nie do poznania

Lilka usłyszy od Banacha straszne słowa: "życzę ci wszystkiego najgorszego! Żebyś zaznała, co to bieda, zdechła pod płotem jak pies!" To będzie dla niej straszne doświadczenie...

M jak miłość Banach grozi Lilce
fot. MTL Maxfilm

Potem dowie się od brata, że to Jacek Kotowski jest jej prawdziwym ojcem. Mały Kamil podsłuchał rozmowę mamy z dawnym partnerem i przekazał Lilce, co usłyszał.

M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Załamana dziewczyna nie radzi sobie z kolejnymi szokującymi informacjami, jakie na nią spadły. W końcu zadzwoni do Kotowskiego i on wyzna jej skrywaną tajemnicę, potwierdzając, że jest jej ojcem!

M jak miłość Lilka dowie się kto jest jej ojcem
fot. MTL Maxfilm

 

 

M jak miłość: Krystyna i Staszek
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Mroczna tajemnica matki Lilki wyjdzie na jaw! Nie uwierzycie, co robiła w przeszłości! 
W najnowszych odcinkach "M jak miłość" prawda o matce Lilki (Monika Mielnicka) wyjdzie na jaw! Jaką tajemnicę skrywa Krystyna (Dorota Chotecka)?

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" prawda o matce Lilki (Monika Mielnicka) wyjdzie na jaw! Jaką tajemnicę skrywa Krystyna (Dorota Chotecka)? Fani serialu z pewnością już od  dawna zadają sobie to pytanie, ale już wkrótce dowiemy się, co matka Lilki robiła w przeszłości! W kolejnym sezonie "M jak miłość" dojdzie do poważnej rozmowy Krystyny z byłym mężem, który znów zacznie ją szantażować. Co dokładnie wydarzy się w hicie Telewizyjnej Dwójki? Matka Lilki była prostytutką Tuż przed finałem ostatniego sezonu "M jak miłość" Banach (January Brunov) szantażował byłą żonę i groził jej, że opowie wszystkim o jej przeszłości. Ojciec Lilki chciał tym samym zmusić kobietę, żeby oddała mu dom rodzinny. W obronie Krystyny stanął m.in. policjant Staszek (Sławomir Holland), który po awanturze z Banachem został zawieszony w pracy. Podczas rozmowy Krystyny z byłym mężem okazało się, że kobieta skrywa mroczną tajemnicę o której nie wie nawet Lilka. Teraz, jak informuje "Świat Seriali" widzowie poznają prawdę o Krystynie! Okazuje się, że Banach znów przyjedzie do szantażować Krystynę i wtedy okaże się, że kobieta była... prostytutką! - Ciekawe, co powie rodzina świętych Mostowiaków, gdy dowie się, że zarabiałaś przed laty jako prostytutka? - powie Banach. - Jak możesz? Przecież doskonale wiesz, że byłam do tego zmuszana!- odpowie przerażona kobieta. Czy Banach zrealizuje swoją groźbę i wkrótce powie wszystkim, czym w przeszłości zajmowała się Krystyna? Jak na taką wiadomość zareaguje Lilka? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Będziecie oglądać? Zobacz także:   Nowy quiz o rodzinie Mostowiaków! Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem "M jak miłość"? Uwaga, trudne pytania Z...

M jak miłość: Banach, Mateusz i Lilka
MTL Maxfilm
Newsy
Lilka i Mateusz z "M jak miłość" zginą w pożarze? Banach podpali dom z rodziną w środku?
Lilka i Mateusz z "M jak miłość" zginą w pożarze? Banach podpali dom z rodziną w środku?

W "M jak miłość" dojdzie do kolejnego dramatu? Najnowszy sezon wywołuje ogromne emocje wśród fanów serialu. Ostatnio okazało się, że wkrótce zaginą dzieci Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), a Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) trafi do szpitala po tym, jak spadmie ze schodów i straci przytomność. Niestety, teraz okazuje się, że już w 1546. odcinku, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 listopada, może dojść do kolejnej tragedii!  Lilka i Mateusz zginą w pożarze?  Już w najbliższy poniedziałek Telewizyjna Dwójka pokaże najnowszą odsłonę "M jak miłość". Tym razem największe emocje z pewnością wywoła wątek ojca Lilki (Monika Mielnicka)! Pijany Banach (January Brunov) pojawi się w Lipnicy i będzie chciał nocować w rodzinnym domu! Mężczyzna będzie chciał również wyciągnąć pieniądze od byłej żony i córki. Banach wybuchnie kiedy Lilka spróbuje wyrzucić go z domu! - Ty gówniaro, to też jest mój dom! - Tato, idź stąd... Proszę cię… Nie rób mi wstydu! - Ojca się wstydzisz, tak?! Mężczyzna najpierw zacznie się przepychać z Mateuszem, a później także z byłą żoną. Pijany i agresywny Banach ucieknie dopiero na widok radiowozu. Kiedy policja pojawi się na miejscu awantury, Banachowa (Dorota Chotecka) odmówi złożenia skargi i powie, że jej mąż nic takiego nie zrobił - chociaż Sonia będzie ją namawiać, żeby zaczęła walczyć z byłym mężem. Niestety, kilka godzin później Banach wróci do Lipnicy!  I tym razem przyniesie kanister z benzyną… gotów podpalić swój dawny dom, z całą rodziną w środku! Czy w Lipnicy dojdzie w końcu do tragedii? Tego dowiemy się z nowego odcinka "M jak miłość"!  Zobacz...

Lilka Daniel M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm
Seriale
Marysia w "M jak miłość" doprowadzi do spotkania Lilki i Daniela! Nie wiedziała, że to on jest gwałcicielem
Lilka i Daniel spotkają się? Do Marysia doprowadzi gwałciciela do dziewczyny!?

Nowy ratownik medyczny w " M jak miłość ", a jednocześnie gwałciciel Lilki, nie zdaje sobie sprawy, że dziewczyna zaczęła sobie przypominać szczegóły z dramatycznego wieczoru. Nieświadomy tego, że Lilka przypomniała sobie m.in. jego tatuaż, pokaże go Marysi w przychodni. Niestety, dopóki Rogowska nie wie nic o gwałcie nie może powiązać tych informacji. Wszystko zmieni się w 1509 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 7 kwietnia. To wtedy Lilka wyzna Marysi prawdę! Zobaczcie, co stanie się potem! Lilka w końcu powie o gwałcie ! W 1509. odcinku Mateusz ukradnie pieniądze Marysi, by dać je Lilce. Chłopak zostanie przyłapany. Nic nie usprawiedliwi tego co zrobiłeś, nic nie usprawiedliwi kradzieży... - powie załamana Rogowska. Jednak Lilka nie pozwoli na to, aby Mateusz wziął na siebie całą winę i w końcu wyzna: Ja zostałam zgwałcona... Po tym, jak dziewczyna zdobyła się na wyznanie przed Marysią, powie swojej matce. Wyzna też, że ojcem dziecka, którego się spodziewa jest gwałciciel. W tym samym odcinku w końcu jasne stanie się, że to Daniel Grześkiewicz zgwałcił Lilkę. Kiedy to wyjdzie na jaw? Lilka rozpozna gwałciciela! Marysia niedługo po rozmowie z Mateuszem i Lilką będzie jechała karetką z Danielem. Nie ma pojęcia kim tak naprawdę jest mężczyzna i przy ratowniku powie Arturowi o wyznaniu dziewczyny. Grześkiewicz zda sobie sprawę, że jego ofiara i Rogowska doskonale się znają. Teraz będzie chciał dowiedzieć się więcej o swojej ofierze, ale nie zdąży bo Lilka rozpozna go po tatuażu , kiedy odwiedzi matkę w przychodni. Mężczyzna w końcu odpowie za swój czyn? Dowiemy się już niebawem! Zobacz także:  Jesteś fanem "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie sprawi ci trudności! Uwaga! Trudne pytania Danie w przychodni sprawia...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner