M jak miłość Lilka dowie się kto jest jej ojcem
fot. MTL Maxfilm

"M jak miłość": Lilka w dramatycznych okolicznościach dowie się, kto jest jej prawdziwym ojcem! "Mój ojciec życzy mi śmierci"

M jak miłość Lilka dowie się kto jest jej ojcem
fot. MTL Maxfilm

W życiu Lilki w "M jak miłość" pojawią się kolejne dramatyczne wydarzenia. Po tym, jak do jej domu wkroczy pijany i agresywny Banach dziewczyna będzie załamana jego zachowaniem. Usłyszy od niego, że życzy jej śmierci i te słowa całkowicie ją załamią. Na szczęście nie będzie sama, a oprócz Mateusza słowa pocieszenia usłyszy od od swojego brata! To właśnie Kamil przekaże siostrze informację, która już na zawsze zmieni jej życie!

"M jak miłość": Lilka w dramatycznych okolicznościach dowie się, kto jest jej prawdziwym ojcem!

W 1559 odcinku "M jak miłość", który zobaczymy 19 stycznia Jacek pożegna się z Krystyną i ostatecznie zdecyduje, że wraca do Kanady. Ulegnie namowom byłej partnerki i obieca, że nie wyjawi Lilce, że jest jego córką. 

Lila jest wspaniałą, niezwykle dzielną i silną osobą... I jestem dumny, że mam taką córkę.- powie Kotowski.

Niedługo potem okaże się, że ich rozmowę podsłuchał Kamil. Tymczasem niedługo po tym w ich domu pojawi się Banach. Mężczyzna po raz kolejny będzie pijany i agresywny, a po tym jak Lilka przyłapie go na próbie kradzieży zażąda, aby wyszedł z mieszkania. Wtedy usłyszy traumatyczne słowa:

Tato? Co ty wyprawiasz?! Jak tu wszedłeś?! Tu nic nie ma, idź stąd… Na mężczyzna powie do córki: "Idź stąd"? Dobra, ale jedno ci powiem: życzę ci wszystkiego najgorszego! Żebyś zaznała, co to bieda, zdechła pod płotem jak pies!

Dziewczyna zaleje się łzami i nie będzie mogła dojść do siebie po kłótni z ojcem:

Mój ojciec życzy mi śmierci, słyszałeś? Własny ojciec…

Wtedy z pomocą przyjdzie jej młodszy brat Kami, który wyzna, że to nie Banach jest jej ojcem. Chłopiec opowie, że podsłuchał rozmowę dorosłych i prawdziwym ojcem Lilki jest Kotowski!

Nie chcę, żebyś płakała. I nie denerwuj się, ale… Nasz tato… On nie jest twoim prawdziwym ojcem. Słowo honoru, sam słyszałem, jak ten facet rozmawiał z mamą! - powie chłopiec.

Tego będzie dla dziewczyny za wiele! W końcu weźmie się w garść i zadzwoni do Jacka Kotowskiego i zapyta go wprost o to, czego się dowiedziała. Ku jej zaskoczeniu mężczyzna potwierdzi słowa Kamila:

Dałem słowo twojej matce, że ci tego nie powiem… ale w tej sytuacji nie mogę tego słowa dotrzymać. Tak, to prawda… Jestem twoim ojcem.

Czy w tej sytuacji Kotowski nadal zdecyduje się na wyjazd z Polski? Co zrobi Lilka?

Zobacz takżeSerialowa Lilka z "M jak miłość" przeszła metamorfozę. Monika Mielnicka w nowej fryzurze jest nie do poznania

Lilka usłyszy od Banacha straszne słowa: "życzę ci wszystkiego najgorszego! Żebyś zaznała, co to bieda, zdechła pod płotem jak pies!" To będzie dla niej straszne doświadczenie...

M jak miłość Banach grozi Lilce
fot. MTL Maxfilm

Potem dowie się od brata, że to Jacek Kotowski jest jej prawdziwym ojcem. Mały Kamil podsłuchał rozmowę mamy z dawnym partnerem i przekazał Lilce, co usłyszał.

M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Załamana dziewczyna nie radzi sobie z kolejnymi szokującymi informacjami, jakie na nią spadły. W końcu zadzwoni do Kotowskiego i on wyzna jej skrywaną tajemnicę, potwierdzając, że jest jej ojcem!

M jak miłość Lilka dowie się kto jest jej ojcem
fot. MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47