M jak miłość: Janek i Sonia
MTL Maxfilm
Seriale

To już dziś! W "M jak miłość" wielka tragedia przed kościołem! Janek (Tomas Kollarik) postrzelony na oczach narzeczonej! Szczegóły i zdjęcia

Tomas Kollarik odejdzie z M jak miłość?!

Już dziś w "M jak miłość" dojdzie do ogromnego dramatu! W 1562. odcinku serialu Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) będą szykować się do ślubu. Zakochani i szczęśliwi rozpoczną przygotowania, ale już po kilku godzinach przeżyją coś okropnego. Przystojny policjant zostanie postrzelony tuż przed kościołem!

Zobaczcie zdjęcia z najnowszej odsłony "M jak miłość"! 

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Dramat Janka w "M jak miłość"

W poniedziałek 1 lutego Telewizyjna Dwójka wyemituje wyjątkowo dramatyczny odcinek "M jak miłość". Jak już informowaliśmy, właśnie dziś widzowie zobaczą, jak zakochani Sonia i Janek cieszą się, że już wkrótce będą małżeństwem. O poranku Janek zobaczy, jak Sonia przymierza suknię ślubną. I choć narzeczona zacznie protestować, to policjant mocno ją przytuli. 

- Co ty robisz, nie patrz!
- Litości… Wystarczy, że twoja ciocia, w noc przed moim własnym ślubem, zmusiła mnie do spania na kanapie! Najpiękniejsza panna młoda…

M jak miłość: Janek i Sonia
MTL Maxfilm

Chwilę później do akcji wkroczy Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która postanowi pomóc zakochanej parze w przegotowaniach do ślubu. Kisielowa zadba nawet o fryzurę Sonii! Po godzinie, gdy policjantka zerknie do lustra i zobaczy "stylizację", którą przygotowała dla niej kochana ciocia, będzie w szoku!

- Dziękuję bardzo, ale jednak zmieniłam zdanie i nie wyjdę dziś za mąż… W takiej fryzurze to nawet z domu do ogródka nie wyjdę!(...) Ciociu… Ja byłam cierpliwa, ja byłam bardzo cierpliwa, ale dosyć tego! Zrobiłaś z mojego ślubu jakąś wojskową musztrę!- powie Sonia.

M jak miłość: Sonia
MTL Maxfilm

Ostatecznie Sonia pogodzi się z ciocią, a jej fryzurę uratuje Ula. Niestety, w pewnym momencie Rafał (Jakub Kucner) odkryje, że z domu zniknęły obrączki ślubne Sonii i Janka! Policjanta szybko domyśli się, że to Leon (Dariusz Toczek) ukrył obrączki, żeby nie dopuścić do ślubu swojej ukochanej. Sonia spotka się ze swoim adoratorem i spróbuje je odzyskać. 

- Kiedyś spotkasz prawdziwą miłość… Poznasz ją po tym, że będzie odwzajemniona… Jeszcze kiedyś będziesz się z tego wszystkiego śmiał, zobaczysz- zacznie mówić Sonia.
- Nie sądzę...- odpowie Leon
- Uwierz mi… Sporo już w życiu przeszłam i teraz wiem, że… wszystko jest po coś. Ktoś, gdzieś na ciebie czeka. Ale to nie jestem ja…- doda policjantka.

Kiedy Leon odda obrączki Sonia go pocałuje!

M jak miłość: Sonia całuje Leona
MTL Maxfilm

Chwilę później dziewczyna pojedzie do kościoła, gdzie zgromadzi się już niemal cała Grabina – z Kisielową oraz księdzem na czele.

- Pani Zosiu, naprawdę, nie ma potrzeby tak się denerwować... Młodzi na pewno zaraz się zjawią!

M jak miłość: Kisielowa i ksiądz
MTL Maxfilm

Sonia będzie szczęśliwa, kiedy pod kościołem pojawi się również Janek. Niestety, chwilę później dojdzie do ogromnej tragedii! Przed kościołem rozlegną się strzały i Morawski upadnie nieprzytomny na ziemię! Zamachowiec odjedzie z piskiem opon, a Rafał ruszy za nim. Artur (Robert Moskwa) podbiegnie do rannego, by udzielić mu pierwszej pomocy, a Ula będzie wzywać pogotowie. 

- Ktoś go postrzelił, przyjedźcie jak najszybciej!

M jak miłość: Janek postrzelony przed kościołem
MTL Maxfilm

Zrozpaczona Sonia zacznie przytulać ukochanego.


- Wszystko będzie dobrze, zobaczysz, skarbie… Wszystko będzie dobrze…

Co będzie dalej? Tego dowiemy się już dziś wieczorem! Emisja 1562 odcinka "M jak miłość" rozpocznie się o godzinie 20:55, oczywiście na antenie TVP2. 

Zobacz także: Serialowa Lilka z "M jak miłość" przeszła metamorfozę. Monika Mielnicka w nowej fryzurze jest nie do poznania

Janek zostanie postrzelony i w ciężkim stanie trafi do szpitala.

M jak miłość: Janek postrzelony przed kościołem
MTL Maxfilm

 

Ula i Janek M jak miłość
Instagram
Newsy
M jak miłość: Janek będzie walczył o życie, a Ula nawet nie odwiedzi go w szpitalu! Dlaczego?
Janek (Tomas Kollarik) będzie walczył o życie, a Ula (Iga Krefft) nawet nie odwiedzi go w szpitalu? W nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie dramatycznych zwrotów akcji!

Janek (Tomas Kollarik) będzie walczył o życie, a Ula (Iga Krefft) nawet nie odwiedzi go w szpitalu? W nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie dramatycznych zwrotów akcji! Najnowszy sezon uwielbianego przez widzów serialu jest wyjątkowo emocjonujący. W ostatnich odcinkach serialu m.in. Olek (Maurycy Popiel) zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), a mafia zdemolowała mieszkanie Budzyńskiego. Ostatnio okazało się, że prawdziwy dramat czeka także Ulę, która zostanie zaatakowana przez znajomego jej męża. Grzelak napadnie na Mostowiakównę, ale w ostatniej chwili obroni ją Janek. Niestety, w pewym momencie bandyta strzeli do policjanta! Janek w ciężkim stanie trafi do szpitala Jak donosi portal superseriale.se.pl Janek zostanie postrzelony w 1471. odcinku "M jak miłość". Policjant w ciężkim stanie trafi do szpitala, gdzie przejdzie operację. Czy były narzeczony Uli przeżyje? Na szczęście tak! Janek pod opieką specjalistów będzie wracał do zdrowia, a przy jego łóżku będzie czuwać Sonia i jego matka. Niestety, u jego boku zabraknie Uli, która w obawie przed spotkaniem z Weroniką Sobańską (Ewa Kasprzyk) ucieknie ze szpitala. Jak informuje portal superseriale.se.pl Ula spędzi noc w samochodzie pod szpitalem, a następnego dnia spotka się z Sonią. Policjantka powie jej wprost, żeby nie odwiedzała Janka! Ula, naprawdę jedź do domu. Wystarczy, że ja przy nim jestem... Z Jankiem już naprawdę jest wszystko w porządku. Tylko jest jeden problem - jego matka... Jest na ciebie strasznie wkurzona lepiej, żebyście się nie spotkałby, bo naprawdę może być ostro. Dobrze ci radzę - wracaj do siedliska!- powie Sonia.  Czy Ula posłucha rad Sonii i nie odwiedzi Janka, który uratował jej życie? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Przypominamy, że 1471. odsłonę serialu...

M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm
Newsy
Staszek będzie miał romans z matką Lilki, a Sonia będzie w ciąży? Zobaczcie, co wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"! 
Już w najbliższy poniedziałek, 21 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek "M jak miłość". Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów serialu?

Już dziś, w poniedziałek, 21 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek "M jak miłość". Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów serialu? Czy Sonia (Barbara Wypych) będzie w ciąży, a Staszek (Sławomir Holland) będzie miał romans z Banachową (Dorota Chotecka)? Zobaczcie sami! Mamy zdjęcia i opis 1526 odcinka "M jak miłość"! Kisielowa podejrzewa, że Sonia jest w ciąży W najnowszym odcinku "M jak miłość" Sonię czeka prawdziwy przełom, bo Janek (Tomas Kollarik) nie będzie już w pracy jej kolegą, tylko szefem, jako nowy komendant komisariatu w Lipnicy. Tymczasem Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zauważy, że dziewczyna ostatnio gorzej się czuje. Kobieta zacznie podejrzewać, że policjantka jest w ciąży! Wzburzona, Zofia doniesie od razu o wszystkim Barbarze (Teresa Lipowska). - Chyba nie myślisz, że to tak zostawię? - A… co chcesz zrobić? - Interweniować! Dziecko musi mieć pełną, normalną rodzinę! - Są dorośli. A Sonia jest mądrą dziewczyną i naprawdę da sobie radę… - Chcę tylko Janka zapytać, kiedy ma zamiar ożenić się z Sonią! Nie widzisz, że chłopak się miga?(…) A jak zostawi ją z brzuchem i gdzieś pofrunie?! Kilka godzin później seniorka zmusi za to Morawskiego do poważnej rozmowy!  - Odpowiedzialność, młody człowieku, mówi ci to coś?! To sobie przemyśl to hasło, okay? Tymczasem do Banachowej przyjedzie Staszek, który na emeryturze będzie miał dużo wolnego czasu i będzie próbował zdobyć serce matki Lilki.  - Tak się składa, że… będę teraz miał dużo wolnego czasu i zastanawiam się... czy mógłbym tu do pani… od czasu do czasu wpaść na herbatę? Czy po koszmarze, jakim był związek z Banachem, Krystyna odzyska wiarę w miłość i umówi się...

Tomas Kollarik na planie M jak miłość
Instagram
Seriale
Sonia wpadnie w depresję przez Janka! Dramat policjantki w "M jak miłość"
Sonia wpadnie w depresję przez Janka! Dramat policjantki w "M jak miłość"

W "M jak miłość" dzieję się naprawdę sporo! Ostatnie odcinki hitowego serialu przynoszą fanom ogromne emocje. Porwanie Basi, samobójcza próba ojca Julki, zaręczyny Izy i Marcina to tylko niektóre wątki, które pojawiły się ostatnio z "M jak miłość". Teraz wszyscy z pewnością czekają na 1451 odcinek serialu, w którym Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wezmą ślub - to już pewne, zakochani powiedzą sobie sakramentalne TAK! Niestety, chwile radości zmieszają się z wielkim dramatem Sonii... Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Janek złamie serce Sonii Jeszcze kilka miesięcy temu Ula była szczęśliwa u boku Janka (Tomas Kollarik), niestety Mostowiakówna rozstała się z policjantem i szybko związała się z Bartkiem, z którym teraz planuje ślub. Janek był załamany decyzją ukochanej, ale ostatnio wydawało się, że powoli zapomina o byłej partnerce. Wszystko dzięki Sonii (Barbara Wypych), która walczy o jego względy. Wiadomo już, że Ula zaprosi Janka i Sonię na swój ślub, ale jak informuje portal superseriale.se.pl Janek zrobi wszystko, żeby nie pojawić się na uroczystości. Specjalnie tak ułoży grafik w pracy, żeby mieć zajęty wieczór w którym jego była narzeczona wyjdzie za mąż za Bartka. Sonia nie będzie tym zachwycona... - Sonia, sorry, ale ja po prostu nie chcę tam być. Tak będzie dla wszystkich najlepiej - przyzna Janek. - Wszystkim? A o mnie pomyślałeś?- Sonia będzie załamana decyzją policjanta.  Okazuje się jednak, że ostatecznie Janek pojawi się na ślubie! Według doniesień portalu superseriale.se.pl policjant nie będzie jednak mógł znieść widoku Uli i Bartka przed ołtarzem. Policjant zniknie z Grabiny, czym złamie serce Sonii. Dziewczyna będzie załamana i wpadnie w depresję- policjanta przestanie jeść! ...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner