Gwiazda serialu "Zniewolona" Katerina Kowalczuk Katierina Kowalczuk jako Katierina Wierbicka w serialu "Zniewolona"
Gwiazda serialu "Zniewolona" Katerina Kowalczuk
Instagram/katerinakovalchyk

Czy szykuje się fenomen na miarę Isaury? Katerina Kowalczuk podbija serca Polaków! Wszystko za sprawą serialu "Zniewolona", który okazał się prawdziwym hitem. W letnie wieczory, kiedy to na TVP1 nadawany jest serial, ogląda go ponad 3 mln widzów! A piękna aktorka gra w nim główną rolę - ukraińskiej wieśniaczki Katieriny Wierbickiej, dla której tracą głowę męscy bohaterowie produkcji.

Katerina Kowalczuk jest akywna na swoich mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie możemy podziwiać wiele zdjęć artystki. W tym również bardzo odważnych. Zobaczcie naszą galerię.

Zobacz takżę: Co zobaczymy w nowych odcinkach "M jak miłość"? Będzie się działo!

1/7
Gwiazda serialu "Zniewolona" Katerina Kowalczuk
Instagram/katerinakovalchyk

Jak się okazuje, rosyjska gwiazda ukraińskiej produkcji, jest zachwycona odbiorem serialu w Polsce. W jednym z ostatnich wpisów podziękowała polskiej publiczności i zapowiedziała niespodziankę!

2/7
Katierina Kowalczuk jako Katierina Wierbicka w serialu "Zniewolona"
Instagram/Katierina Kowalczuk

Grana przez Kowalczuk bohaterka nie jest zwykłą wieśniaczką. Przez to, że jej wychowaniem zajmowała się jej matka chrzestna - szlachcianka, dziewczyna ma nienaganne maniery i świetne wykształcenie.

3/7

Według licznych spekulacji, Katerina ma się pojawić w naszym kraju. Prawdopodobnie zobaczymy ją podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP.

7/7
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dream morning, morning is dream! ISN'T IT? 🙃

Post udostępniony przez Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk)

Myślicie, że czeka ją w Polsce duża popularność? Już mówi się o niej - choć na razie trochę na wyrost - jako o drugiej Isaurze. Tak, czy inaczej, pięknej Rosjance życzymy, by rozwijała dalej swoją karierę.

Więcej na temat Zniewolona TVP