Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu "M jak miłość", na którym zobaczymy niemal całą rodzinę Mostowiaków i Zduńskich. Na fotografii zaskakuje jednak sceneria i strój Franki. Fani serialu podejrzewają, że serialowa Kinga zorganizowała w bistro góralskie wesele dla Franki i Pawła! Zobaczcie.

Reklama

Katarzyna Cichopek zdradziła, że Paweł w "M jak miłość" weźmie ślub z Franką?

W "M jak miłość" w ostatnim czasie nie brakowało dramatycznych wydarzeń, na które złożyły się m.in. ciągłe kryzysy w małżeństwie Kingi i Pawła, a teraz u Izy i Marcina. To wszystko sprawia, że dla zachowania równowagi idealna byłaby szczęśliwa wiadomość. I właśnie zdjęciem z takim przekazem podzieliła się na Instagramie Katarzyna Cichopek.

Serialowa Kinga pochwaliła się rodzinnym zdjęciem w eleganckich stylizacjach. Co ciekawe, ostatnio taką fotografię widzowie mieli okazję zobaczyć na ślubie Uli i Bartka. Czy to oznacza, że szykuje się kolejny ślub?

Rodzina to jest siła ???????? nowy początek, nowe kolorowe Bistro za Rogiem jak myślicie, jakie teraz będzie?

Fani w komentarzach pytają, czy chodzi o wesele Pawła Zduńskiego? W końcu cała rodzina spotkała się w bistro, a Franka w stroju góralskim wygląda jakby zdecydowała się na ślub w tradycyjnym ludowym stylu.

Wesele Pawla?

Po góralsku.

Tylko spójrzcie na to zdjęcie! Wygląda na to, że niebawem w rodzinie Zduńskich i Mostowiaków szczęśliwa chwila...

Zobacz także

Zobacz także: M jak miłość: Janek znów zacznie chodzić i odzyska Sonię? Poruszające sceny w serialu TVP!

MTL Maxfilm

Czy to oznacza, że Paweł Zduński w końcu ułoży sobie życie?

MTL Maxfilm

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama