Seriale

Kasia Cichopek z bronią! Czy Kingę z "M jak miłość" czekają dramatyczne przeżycia? Znamy prawdę!

Kasia Cichopek z bronią! Czy Kingę z "M jak miłość" czekają dramatyczne przeżycia? Znamy prawdę!

Od tej strony jej nie znaliśmy! Kasia Cichopek niedawno zamieściła na Instagramie zdjęcia ze strzelnicy. Aktorka postanowiła nauczyć się strzelać z broni palnej. Czy to nowe hobby? A może wizyta na strzelnicy ma związek z rolą gwiazdy w serialu "M jak miłość"? Jej bohaterkę Kingę czekają dramatyczne chwile? 

 

Zobacz też: Z kim Kinga zdradziła męża? Rozwiąż QUIZ o postaci Kasi Cichopek! 6/10 to już wspaniały wynik!

 

Posłuchajcie, co Kasia Cichopek zdradziła przed kamerą Party.pl!

 

Polecamy: Już dziś 17. rocznica emisji pierwszego odcinka "M jak miłość". Zobacz jak się zmieniła rodzina Mostowiaków!

 

Kasia Cichopek zaskoczyła fanów zdjęciami ze strzelnicy.

Katarzyna Cichopek
Instagram/Katarzyna Cichopek

Czy nowa umiejętność aktorki ma związek z rolą w "M jak miłość"?

Katarzyna Cichopek w sukience w białe groszki
ONS

Katarzyna Cichopek na planie "M jak miłość"
Newsy
Od uroczej pyzy po piękną bizneswoman! Zobacz jak w "M jak miłość" zmieniła się Kasia Cichopek! ZDJĘCIA
Od uroczej pyzy po piękną bizneswoman! Zobacz jak w "M jak miłość" zmieniła się Kasia Cichopek! ZDJĘCIA
Kasia Cichopek z mężem na imprezie
ONS/Instagram
Newsy
Koniec problemów finansowych Cichopek i Hakiela! Para właśnie kupiła... Poznaj szczegóły!
Para podjęła ważną decyzję. Jaką?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kupili apartament w Warszawie, informuje magazyn "Gwiazdy". Nowa nieruchomość pary znajduje się na Sadybie. Nowe, większe i bardziej przestronne mieszkanie ma zapewnić rodzinie bardziej komfortowe warunki do życia, a dzieciom 8-letniemu Adamowi i 4-letniej Helenie więcej miejsca do zabawy. Informacja o zakupie nowego apartamentu przez Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela jednoznacznie kończy wszelkie spekulacje o problemach finansowych pary.   Zobacz też:  Kasia Cichopek pojechała z rodziną na wakacje do Dubaju! Zobacz ZDJĘCIA gwiazdy   Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kupili mieszkanie na Sadybie   Katarzyna Cichopek i  Marcin Hakiel przez pewien czas zmagali się z trudnościami ze względu na zakup luksusowej willi w Wilanowie. Aby nabyć tę nieruchomość, 10 lat temu małżonkowie zaciągnęli kredyt na 4 miliony złotych. Niestety nie zamieszkali w willi, lecz musieli ją wynająć. Obecnie sytuacja na tyle się poprawiła, że Kasia i Marcin mogli zainwestować w kolejną nieruchomość. Apartament na Sadybie ma być również inwestycją na przyszłość dla dzieci pary, czytamy na łamach "Super Expressu".   Polecamy:  Kredyt pomostowy – co to jest? Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zainwestowali w apartament w Warszawie. Mieszkanie ma być inwestycją dla dzieci pary.      

Katarzyna Cichopek, Witold Pyrkosz
East News
Newsy
Cichopek ze wzruszeniem o Pyrkoszu: "Zawsze mnie wyściskał, wycałował. Nigdy nie odczułam, że byłam gorsza"
Aż łza się w oku kręci!

Katarzyna Cichopek nie kryje wielkiego smutku po odejściu Witolda Pyrkosza. Odtwórca roli Lucjana Mostowiaka w serialu "M jak miłość" zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Miał 90 lat. Śmierć popularnego i niezwykle lubianego aktora odbiła się szerokim echem w świecie kultury i sztuki. Witolda Pyrkosza z wielkim żalem wspominają m.in. koledzy z planu zdjęciowego, jak Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha, Teresa Lipowska czy Rafał Mroczek.    Zobacz też:  Podano termin pogrzebu Witolda Pyrkosza! Kiedy i gdzie spocznie serialowy Lucjan Mostowiak? Katarzyna Cichopek o Witoldzie Pyrkoszu Katarzyna Cichopek udzieliła wywiadu w stacji NOWA TV 24 GODZINY. Opowiedziała o współpracy z Witoldem Pyrkoszem, zdradzając, że aktor wziął ją pod opiekę, kiedy w wieku 17 lat po raz pierwszy trafiła na plan "M jak miłość". To był wyjątkowy człowiek. Ja trafiłam, można powiedzieć, pod jego skrzydła, kiedy miałam lat 17. I to, co najbardziej zapamiętam, to jego serdeczność wobec mojej osoby, młodej dziewczyny, która nie była po szkole aktorskiej, która miała zerowe doświadczenie. I nigdy, naprawdę nigdy, nie odczułam, że jestem gorsza, że jestem niewarta bycia w tym serialu. Zawsze pan Witold mnie tak ciepło witał. Zawsze mnie wyściskał, wycałował, poświęcił mi chwilę, żeby porozmawiać. Oprócz tego, że był niesamowitym człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru, więc przebywanie w jego towarzystwie było wielką przyjemnością. Już nie wspomnę o grze aktorskiej, bo jest niesamowitym aktorem. Jest takim prawdziwym aktorem. Mam wrażenie, że odszedł z tego świata spełniony, i w życiu prywatnym, i w życiu zawodowym - powiedziała Katarzyna Cichopek.     Polecamy:  Znamy przyczyny śmierci Witolda Pyrkosza! Co dolegało aktorowi?   Katarzyna Cichopek nie kryje żalu po śmierci Witolda Pyrkosza. Serialowy...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner