M jak miłość Sonia i Janek
MTL Maxfilm
Seriale

Już dziś dramatyczne sceny w "M jak miłość"! Rafał przekaże Sonii przerażającą wiadomość! Janek umrze? 

Już dziś dramatyczne sceny w "M jak miłość"! Rafał przekaże Sonii przerażającą wiadomość! Janek umrze? 

Przed nami ogromne emocje w "M jak miłość"! W poniedziałek i wtorek 21 i 22 grudnia Telewizyjna Dwójka wyemituje nowe odcinki serialu, a w nich dramat Sonii (Barbara Wypych), która będzie zamartwiać się o Janka (Tomas Kollarik). Policjant zniknie, a po jakimś czasie ich wspólny przyjaciel i kolega z pracy przekaże Sonii wstrząsającą wiadomość. Sonia będzie zrozpaczona!

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Czy Janek przeżyje?

Zaręczyny, przygotowania do ślubu – w ostatnich tygodniach Sonia i Janek byli naprawdę szczęśliwi. Niestety, kolejne dni będą dla nich wyjątkowo trudne i dramatyczne. Co czeka Sonię i Janka w 1552 i 1553 odcinku "M jak miłość"? Po tym, jak Morawskiemu zlecono ochronę świadka koronnego i ślad po nim zaginął, Sonia zacznie podejrzewać, że z jej narzeczonym dzieje się coś bardzo złego. Janek nie będzie dawał znaków życia, a przerażona Sonia nie prześpi spokojnie ani jednej nocy. Załamana dziewczyna poprosi Rafała (Jakub Kucner)  o pomoc:

- Ja wiem – taka robota, tajne przez poufne... Nikt nic nie wie, a jak wie, nie może powiedzieć... Ja to wszystko rozumiem i staram się nie histeryzować! Ale mam cholernie złe przeczucia...
- Strasznie się o Janka boję. Jak nigdy w życiu. I ta niepewność… Rafał… przysięgnij mi na wszystko, na naszą przyjaźń, że jeśli czegoś się dowiesz... powiesz mi prawdę!
- Przysięgam....

Niestety, kilka godzin później Stadnicki przekaże koleżance tragiczną wiadomość!

- Dziś rano w dokach w porcie w Gdyni znaleziono zwłoki tego człowieka, który był pod ochroną grupy Janka...
- A Janek, co z nim?... Coś wiesz?!
- Od kilku dni... nie ma z nim kontaktu. Nikt nic nie wie...

Tymczasem w Warszawie pojawi się nagle Max Gadowski (w tej roli Jarosław Rabenda), który wpisał Morawskiego na listę swoich wrogów! Czy śmiertelnie niebezpieczny kryminalista dopadnie Janka? 
Czy kolejne godziny przyniosą Soni żałobę oraz łzy? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: Dramat, zemsta i nowe gwiazdy w "M jak miłość"! Kogo zagra Alżbeta Lenska? Jej bohaterka mocno namiesza w serialu! 

Janek zniknie, a Sonie będzie miała złe przeczucia.

M jak miłość Sonia
MTL Maxfilm

Sonie poprosi Rafała, żeby sprawdził, co się dzieje z jej narzeczonym.

M jak miłość Sonia i Rafał
MTL Maxfilm

Niestety, Rafał przekaże jej tragiczne wiadomości.

M jak miłość Sonia i Rafał
MTL Maxfilm

Zobacz także
M jak miłość Kinga i Piotrek

"M jak miłość": Kinga po wypadku wróci do zdrowia? Nowe zdjęcia rozwiewają wątpliwości na temat jej rozwodu!

Barbara Kurdej-Szatan w białym golfie

Wiemy, kiedy Barbara Kurdej-Szatan wraca do "M jak miłość"! Czy zabierze na plan małego Henia ?

 

Tomas Kollarik na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Janek z "M jak miłość" umrze, a Tomas Kollarik odejdzie z serialu? Przerażające sceny z udziałem policjanta
W najnowszym sezonie "M jak miłość" dzieje się naprawdę sporo!

W najnowszym sezonie "M jak miłość"  dzieje się naprawdę sporo! Kryzys w małżeństwie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), wypadek Pawła (Rafał Mroczek) czy zatrzymanie opiekunki Modrego to tylko niektóre wątki, które przyniosły nam ostatnio wiele emocji. Teraz okazuje się, że wkrótce sporo wydarzy się również w życiu Janka (Tomas Kollarik)! Okazuje się, że już niedługo w "M jak miłość" dojdzie do dramatycznych wydarzeń z udziałem policjanta. Czy Janek zginie? Zobaczcie nasz materiał WIDEO! Zobacz także:   Szokujące sceny wypadku Kingi w "M jak miłość". Zdjęcia mrożą krew w żyłach! Janek weźmie udział w niebezpiecznej akcji. Czy mafia zabije policjanta?

Janek M jak miłość
Instagram
Newsy
"M jak miłość": Janek przeczuwa własną śmierć! Kto wykona jego ostatnią wolę?
"M jak miłość": Janek przeczuwa własną śmierć! Kto wykona jego ostatnią wolę?

Janek w „ M jak miłość ” przeczuwa, że w jego życiu stanie się coś złego! Policjant ostatnio znalazł szczęście u boku Soni i kiedy w końcu oboje mogli cieszyć się sobą – życie Janka będzie zagrożone. Okazuje się, że mężczyzna zostanie zastrzelony w lesie! Kto dokona tak makabrycznej zbrodni? Co stanie się z Sonią? Janek przeczuwa własną śmierć! Kto wykona jego ostatnią wolę? Janek i Sonia, po tym jak policjant w końcu jej się oświadczył, są bardzo szczęśliwi. Jednak kobieta nie ma pojęcia, że to wszystko już wkrótce skończy się tragicznie. Wracają pewne przykre wspomnienia z przeszłości i sytuacje, które zmusiły Janka do przeniesienia się z Warszawy do nowego komisariatu, powoli zaczynają się tłumaczyć - mówi wprost Tomas Kollarik czyli serialowy Janek w "Kulisach M jak miłość".  Jak informują superseriale.se.pl Janek będzie wiedział, że przeszłość może go dopaść i poprosi Rafała, aby zaopiekował się Sonią, jeśli jemu coś złego się stanie! Rafał zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. To budzi w nim jeszcze większy niepokój i strach o przyjaciela - powiedział Jakub Kucner na temat  Rafała w "Kulisach M jak miłość". Dramat Janka w "M jak miłość" zobaczymy już na koniec listopada! Wtedy poznamy zabójcę policjanta? Czy Rafał wykona ostatnią wolę Janka? Zobacz także:   "M jak miłość": Piotrek chce zakończyć romans z Kamilą! To będzie dopiero początek problemów z kochanką Kiedy Janek w końcu znalazł szczęście u boku Sonii, okazał się, że przeszłość go dopadnie... Janek będzie przeczuwał, że coś złego może mu się stać i poprosi przyjaciela, aby zaopiekował się Sonią.  Rafał spełni prośbę przyjaciela?    

M jak miłośc Sonia i Janek
MTL Maxfilm
Seriale
Dramatyczne wyznanie Janka w "M jak miłość"! Sparaliżowany po postrzale policjant zerwie z Sonią! "Nie chcę jej współczucia, litości"
Dramatyczne wyznanie Janka w "M jak miłość"! Sparaliżowany po postrzale policjant zerwie z Sonią! "Nie chcę jej współczucia, litości"

Poruszające sceny i dramatyczne wyznanie Janka (Tomass Kollarik) w "M jak miłość"! Już wkrótce Telewizyjna Dwójka wyemituje 1563 odcinek serialu, który z pewnością wywoła ogromne emocje wśród widzów. Sparaliżowany po postrzale policjant powie swojemu przyjacielowi, że postanowił rozstać się z Sonią (Barbara Wypych)! Janek nie będzie mógł powstrzymać łez... Dramat Janka w "M jak miłość" Jak już informowaliśmy, w 1562 odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w najbliższy poniedziałek (1 lutego) tuż przed ślubem Sonii i Janka bandyta strzeli do policjanta! Zakrwawiony Janek upadnie na ziemię i w ciężkim stanie trafi do szpitala. Niestety, w szpitalu Janek usłyszy dramatyczną diagnozę- Morawski będzie sparaliżowany i najprawdopodobniej już nigdy nie stanie na nogi. Zrozpaczony policjant zdecyduje, że musi rozstać się z Sonią! Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1563 odcinki Janek w szczerej rozmowie z Rafałem (Jakub Kucner) wyzna, że nie chce być ciężarem dla swojej narzeczonej.  Przysięgnij, że to, co ci powiem, zostanie między nami- zacznie Janek. - W porządku, przysięgam- obieca Rafał. To koniec! Czeka mnie wózek. Nie zgodzę się na to, żeby być dla kogoś ciężarem. Kulą u nogi przez całe życie! - Janek posłuchaj mnie - spróbuje przerwać mu kolega.  Nie! Daj mi chwilę, muszę odpocząć! Postanowiłem i to jest nieodwracalne. Zrywam z Sonią! W życiu nie byłem bardziej poważny! Sonia jest młoda, całe życie przed nią! Znajdzie sobie kogoś. Będzie miała to, o czym zawsze marzyła. Męża, dzieci, rodzinę! A powiedzmy sobie szczerze, co ja teraz mogę jej dać?! Nic- powie zrozpaczony Janek. Policjant nie będzie mógł powstrzymać łez. Nie chcę jej współczucia, litości- doda. Janek...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner