Od ponad dwóch dekad na kanale TVN widzowie bacznie śledzą losy mieszkańców "Na Wspólnej". Nie jest tajemnicą, że wielu z nich ogląda serial dla swoich ulubieńców. Rok temu jedna z nich pożegnała się z produkcją, ale teraz ponownie powróci na plan - chodzi o Małgorzatę Sochę! To z pewnością wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów "Na wspólnej".

Reklama

Małgorzata Socha wraca do serialu "Na Wspólnej"

Od 2007 roku Małgorzata Socha wcielała się Zuzannę Hoffer w kultowym serialu "Na Wspólnej". Przez dwie dekady aktorka była częścią serialu, ale w 2022 roku postanowiła rozstać się z produkcją. Fanów produkcji mocno zasmuciło jej odejście i mieli nadzieje, że kiedyś jej postać powróci. I właśnie stało się! Aktorka podzieliła się radosną nowiną — nie da się ukryć, że jej fani bardzo na to czekali.

Małgorzata Socha pokazała syna
Małgorzata Socha Instagram.malgosia_socha

Małgorzata Socha wraca na plan serialu "Na Wspólnej" po ponad rocznej przerwie. Aktorka ponownie wcieli się w rolę Zuzanny Hoffer, a fani już nie mogą się doczekać, czym nowym zaskoczy jej postać. Tak w rozmowie z TVN gwiazda wspominała swój pierwszy dzień na planie "Na wspólnej".

Mój pierwszy dzień na planie ''Na Wspólnej'' był dla mnie absolutnie wyjątkowy. Ja wtedy marzyłam, żeby grać w tym serialu. (...) Nie było wiadomo czy ja zostanę na stałe w tym serialu.(...) I tak proszę, poszło - piętnaście lat!
— powiedziała Małgorzata Socha w rozmowie z TVN.
scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
Małgorzata Socha AKPA

Jesteście ciekawi nowych wątków Zuzy i Kamila Hofferów (Kamzimierz Mazur)? Nie mamy wątpliwości, że będzie się działo. "Na Wspólnej" jest jedną z najdłużej emitowanych polskich produkcji w telewizji, a jej twórcy podobno przygotowali jeszcze wiele innych niespodzianek na nadchodzący sezon. Będziecie oglądać?

Reklama

Zobacz także: Pokaz Macieja Zienia. Socha postawiła na elegancję, a Lipińska chwali się sylwetką

Zobacz także
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha VIPHOTO/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama