Plebiscyt Party.pl seriale
Mat. prasowe

 

Rozpoczynamy coroczny plebiscyt magazynu "Party" oraz portalu "Party.pl"! W październiku odbędzie się wielka gala, na której przyznamy statuetki gwiazdom, nagrodzimy najlepsze seriale, muzyczne hity oraz telewizyjne show! Dziś przedstawiamy kandydatów do kategorii seriale!

Nominowane są produkcje, które wywoływały największe emocje widzów i najczęściej pojawiały się na stronach Party.pl. Uzasadnienia poniżej.

 

SERIALE - NOMINOWANI:

 "Druga szansa"

"W rytmie serca"

"M jak miłość"

"Diagnoza"

"Korona królów"

"Przyjaciółki"

 

Głosowanie trwa do 9 września 2018 do godziny 23:59. Regulamin plebiscytu - tutaj. 

„Druga szansa”

Perypetie Moniki (Małgorzata Kożuchowska), producentki filmowej i agentki gwiazd, która przeżywa liczne zawirowania zawodowe (i prywatne), śledziło w tym i zeszłym roku ponad 1,7 mln widzów. I choć produkcję serialu już zakończono, to finałowy sezon na pewno zasługuje na nominację w naszym plebiscycie! 

 

„W rytmie serca”

Dzięki roli chirurga Adama Żmudy, Mateusz Damięcki ma szansę zostać najpopularniejszym ekranowym lekarzem w historii telewizji. A oglądany przez 2,5 mln widzów serial – zdobyć naszą statuetkę!

 

„M jak miłość”

Na ten serial nie ma mocnych! Emitowany od 18 lat, w tym sezonie oglądało średnio 6,10 mln osób. To nokaut dla konkurencji! Ale czy przełoży się to też na wygraną "M jak miłość" w naszej zabawie?

 

„Diagnoza”

Po trosze kryminalny, a po trosze obyczajowy serial z Mają Ostaszewską w roli Anny, która trafia do szpitala po wypadku, a tam okazuje się, że cierpi na amnezję, gromadził przez telewizorami ponad 2,1 mln widzów. Zyskał też poklask krytyków. Czy podobał się i wam?

 

„Korona królów”

Choć premiera serialu określanego jako polska odpowiedź na „Wspaniałe stulecie” nie obyła się bez kontrowersji („Koronie...” zarzucano niedoróbki produkcyjne i marne aktorstwo, a na temat serialu powstało mnóstwo memów), to jednak perypetie ostatnich Piastów śledziło przed ekranami ponad 2,2 mln widzów. A to całkiem dobry wynik! 

 

„Przyjaciółki”

Serial, w którym już od sześciu lat śledzimy losy bohaterek granych przez Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską i Magdalenę Stużyńską-Brauer, zbiera przed telewizorami średnio 1,84 mln widzów. I to daje mu naszą nominację!

 

Zobacz też: Rusza wielki plebiscyt magazynu "Party"! Wybierz gwiazdę roku!

"M jak miłość"
Plebiscyt Party.pl M jak Miłość
Mat. prasowe
"Przyjaciółki"
Plebiscyt Party.pl Przyjaciółki
Mat. prasowe
"Druga szansa"
Plebiscyt Party.pl Druga Szansa
Mat. prasowe
"Diagnoza"
Plebiscyt Party.pl Diagnoza
"W rytmie serca"
Plebiscyt Party.pl W rytmie serca
Mat. prasowe
"Korona królów"
Plebiscyt Party.pl Korona Królów
Mat. prasowe
Wyniki plebiscytu:
"M jak miłość"...
"Przyjaciółki"...
"Druga szansa"...
"Diagnoza"...
"W rytmie serca"...
"Korona królów"...