Jak dziś wygląda Laura Samojłowicz z Hotelu 52? Gwiazdy na urodzinach restauracji Urodziny restauracji Urodziny restauracji Gwiazdy na urodzinach restauracji
Jak dziś wygląda Laura Samojłowicz z Hotelu 52?

Pamiętacie hitowy serial Polsatu - "Hotel 52"? Grali w nim m.in. Magda Cielecka, Rafał Królikowski, Magdalena Kumorek, Magda Stużyńska oraz odtwórczyni głównej roli Laura Samojłowicz! Jak dziś wygląda aktorka, która ma na swoim koncie również poważną rolę w "M jak miłość" oraz wygraną w show "Jak oni śpiewają"? Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: Wszyscy mówili, że przytyła! Ale teraz pokazała się w czarnej mini i... WOW! Laura Samojłowicz zachwyca swoim wyglądem!

1/5
Jak dziś wygląda Laura Samojłowicz z Hotelu 52?

Laura Samojłowicz pojawiła się na urodzinach znanej tajskiej restauracji San Thai w Warszawie. Miała na sobie piękną czarną sukienkę! Podczas wieczoru z udziałem gwiazd miała okazję zaśpiewać kilka piosenek. Prezentowała się rewelacyjnie. Co ciekawe, niedawno mieliśmy okazją ją oglądać w serialu "Policjantki i policjanci" w TV 4. 

 

2/5
Gwiazdy na urodzinach restauracji

Na urodzinach San Thai pojawiły się również inne gwiazdy tego serialu - Kasia Vu Manh (znana także z "Tańca z Gwiazdami") oraz Bartek Piekarski, model i aktor. 

3/5
Urodziny restauracji

Maciej Orłoś oraz Sandro Chadzyński i Piotr Zelt na urodzinach.

4/5
Urodziny restauracji

Agnieszka Drewnicka i Marcin Miller oraz Klaudia Wiśniowska na urodzinach. 

5/5
Gwiazdy na urodzinach restauracji

Urodziny restauracji świętowały również Miss Polski Ewa Mielnicka i Karolina Nowakowska, znana m.in. z "M jak miłość".

 

Więcej na temat Laura Samojłowicz