Kadr z serialu "Miodowe Lata"
East News

Jak dziś wygląda Agnieszka Pilaszewska z "Miodowych lat"? Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę!

Kadr z serialu "Miodowe Lata"
East News

Agnieszka Pilaszewska zaskarbiła sobie serca tysięcy fanów dzięki roli Aliny Krawczyk w serialu "Miodowe lata". Razem z Cezarym Żakiem stworzyła fantastyczny duet, który bawił widzów do łez. Jednak od jej występu w hitowym serialu Polsatu minęło już ponad 20 lat! Ciekawe, czy wiecie, jak dziś wygląda! Gwiazda przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie jej najnowsze fotografie! 

Zobacz także: QUIZ! Naprawdę trudny QUIZ z "Miodowych lat"! Myślisz, że wiesz o tym serialu wszystko? Sprawdź się!

Jak dziś wygląda Agnieszka Pilaszewska z "Miodowych Lat"? 

Agnieszka Pilaszewska w swoim dorobku artystycznym ma mnóstwo kultowych ról serialowych, filmowych i teatralnych, ponadto jest również autorką scenariuszy. Jednak to właśnie rola Alinki w "Miodowych latach" przyniosła jej największą popularność i sympatię fanów. Gwiazda do dziś jest uwielbiana przez widzów, a odcinki "Miodowych lat" z jej udziałem, wciąż są chętnie oglądane.

Jednak w ostatnim czasie nie widzieliśmy jej w produkcjach telewizyjnych. Ostatnio Agnieszka Pilaszewska na swoim Instagramie napisała, że czuje się zawodowo bezużyteczna. Oczywiście wpływ na to ma pandemia koronawirusa.

No cóż... aktorsko bezużyteczna, w poczuciu nieustannego zagrożenia (zaszczepię się w jakimś... 2027?) zanim zgolę się na łyso i nauczę tańczyć na rurze - zarzucę tę ośnieżoną krainę swoimi mniej lub bardziej udanymi opowieściami. Przykryję Was nimi, dotulę tak, że kolejnej zimy obejdziecie się bez śniegu😌😎💝

Fani oczywiście zostawili aktorce mnóstwo słów wsparcia, pod najnowszym postem. 

- Agnieszko, jesteś piękną, wybitną aktorką i piszesz świetne scenariusze.❤️❤️❤️❤️❤️
Całuję❤️❤️❤️❤️

- Proszę pisać kolejny scenariusz do filmu 🔥🔥 niech pani coś fajnego wymyśli🙌 czekam..😍

- Dzień dobry Pani Agnieszko. Absolutnie nie wolno Pani poddać się aktorsko bo jest Pani genialna wyjątkowa. A opowieści.... Jak najbardziej!

- Zawsze piękna i świetnie zagrane role❤️ - piszą fani. 

Aktorka po ponad 20 latach od premiery "Miodowych lat", wygląda olśniewająco! Przefarbowała włosy na jasny blond i ma piękną figurę. Zobaczcie jej najnowsze fotografie. Poznalibyście teraz serialową Alinkę Krawczyk z "Miodowych lat"?

Poznalibyście aktorkę na ulicy?

Tak Agnieszka Pilaszewska wyglądała w 2019 roku. 

Jak dziś wygląda Agnieszka Pilaszewska z "Miodowych lat"?
East News

Gwiazda "Miodowych lat" w tym roku skończy 56 lat.

 

 

Więcej na temat Agnieszka Pilaszewska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43