Mat. prasowe

Iza i Marcin w „M jak miłość” nie mogą spokojnie skupić się na organizacji ślubu. Cały czas przeszkadza im w tym Artur, który na tyle skutecznie wystraszył Lewińską, że ta wciąż się go obawia. W końcu Iza i Marcin nie wytrzymają napięcia i zaczną rozważać wyjazd z Polski!

W 1445. odcinku, który zobaczymy 14 maja, okaże się, że Artur jest bardzo bliski zrealizowania swojego planu. W końcu od początku chce się pozbyć Chodakowskiego!

Zobacz takżeW "M jak miłość" tajemniczy telefon od wujka Artura zburzy spokój Izie! Umierający Skalski zdradzi jej plan psychopaty?

1/4
Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Artur mimo pobytu w szpitalu psychiatrycznym nie zamierza dać spokoju swojej największej miłości, za którą uważa Izą. Mężczyzna miał chytry plan, dzięki któremu miał opuścić szpital psychiatryczny. Niestety ten pomysł nie wypalił i Skalski jest wściekły, dlatego uknuł kolejną intrygę.

2/4
M jak miłość Marcin oświadczy się
Mat. prasowe

W 1445 odcinku Artur zwabi Izę do hotelu w Podkowie Leśnej i będzie chciał ją tam uwięzić. Jednak Lewińska znajdzie sposób, aby uciec z pułapki. Niestety, kiedy uda jej się wrócić do domu będzie w bardzo złym stanie psychicznym.

3/4
M jak miłość Iza Marcin
Instagram

W końcu poprosi Marcina, żeby wyjechali z Polski. Teraz jest już pewna, że Artur nie da jej nigdy spokoju:

Może powinniśmy wyjechać na stałe do Niemiec, do twojego ojca? Tam na pewno miałbyś dużo zleceń, rozwinąłbyś skrzydła... Ja też bym coś znalazła - zapyta Marcina

Chcesz stąd uciec, tak? - odpowie jej narzeczony

4/4
Mat. prasowe

Chodakowski nie będzie przekonany, czy to rozwiąże ich problem z Arturem. W końcu tam też może ich znaleźć.

To chore. Zobacz, do czego ten gość nas doprowadził. Mamy uciekać przed nim do innego kraju? - zapyta ją Marcin

Po prostu mam złe przeczucie... - powie Lewińska

Czy Iza przekona Marcina i wyjadą na stałe z Polski? 

 

Więcej na temat M jak miłość