Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Kolejne dramatyczne wydarzenia w „M jak miłość”. Tym razem widzowie serialu poznają drugą twarz Bartka. Chłopak zmienił się od kiedy poznał Ulę i zostawił za sobą kryminalną przeszłość. Jednak okazuje się, że brat Andrzejka będzie chorobliwie zazdrosny o swoją przyszłą żonę. Wszystko wskazuje na to, że jego podejrzenia nie są wcale bezpodstawne.

W 1448 odcinku „M jak miłość” Bartek odkryje, że Ulę i Janka nadal może coś łączyć. Mężczyzna wpadnie w złość i wyzna swojej przyszłej żonie coś, co bardzo ją zszokuje!

Zobacz takżeScenarzyści "M jak miłość" planują romans, który zagrozi związkowi Kingi i Piotrka? Marcin Mroczek zna odpowiedź...

1/4
Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Między Ulą i Bartkiem wszystko układało się doskonale, do czasu aż dziewczyna zdała sobie sprawę, że Janek nie jest jej obojętny. Uczucia do Janka sprawią, że zacznie zastanawiać się nad odwołaniem ślubu, ale ostatecznie tylko go przełoży. Jednak nawet to będzie dla jej narzeczonego ogromnym ciosem!

2/4
Instagram

Mimo że to Ula nalegała na ślub i nawet oświadczyła się Bartkowi, teraz ma coraz większe wątpliwości czy to była dobra decyzja. W 1448 odcinku, który zobaczymy 27 maja Mostowiakówna dowie, że Janek brał udział w niebezpiecznej akcji i ledwo uszedł z życiem. Natychmiast pojedzie go odwiedzić, ale jego reakcja nie będzie taka, jakiej się spodziewała. Policjant spotyka się teraz z Sonią i chce być wobec niej lojalny, dlatego chłodno przyjmie troskę Uli.

3/4
Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Jednak to wcale nie zniechęci Uli! Widać, że nie może o nim zapomnieć, i kiedy tego samego dnia wybierze się z Bartkiem do baru w Lipnicy, zobaczy tam Janka z Sonią. Ten widok sprawi, że stanie się jeszcze bardziej zazdrosna o byłego narzeczonego i już nie będzie potrafiła tego ukryć.

4/4
Instagram

To właśnie wtedy Bartek zobaczy, że Ula nadal coś czuje do Janka. Nakręci filmik, który będzie na to dowodem. Po powrocie do Siedliska pokaże go narzeczonej. Co więcej zacznie jej grozić, że zabije Janka jeśli ona będzie chciała do niego wrócić. Te słowa wstrząsną Ulą. Czy Bartek posunąłby się do morderstwa, aby tylko jego narzeczona nie wróciła do dawnej miłości?

 

Więcej na temat M jak miłość