Ina Sobala, Małgorzata Pieńkowska Ina Sobala Ina Sobala Ina Sobala Ina Sobala
Ina Sobala, Małgorzata Pieńkowska
1/6
Ina Sobala, Małgorzata Pieńkowska

Po wakacyjnej przerwie w "M jak Miłość" pojawi się nowa bohaterka - Agnieszka, córka serialowej Teresy (granej przez Joannę Sydor). W jej postać wcieli się Ina Sobala, córka Małgorzaty Pieńkowskiej! Tę zaskakującą informację podał "Tele Tydzień". Przeczytaj więcej o Inie Sobali na kolejnych stronach naszej galerii i dowiedz się, jak trafiła do "M jak Miłość"!

 

Zobacz: M jak miłość: Scena, w której Basia dowiaduje się o śmierci Lucka, już nagrana! Lipowska: "Ja nie zagrałam, płakałam..."

2/6
Ina Sobala

Co ciekawe, Ina Sobala wcześniej nie myślała o karierze aktorskiej. 26-latka skończyła dziennikarstwo, z którego ma licencjat. W końcu jednak postanowiła iść w ślady swojej mamy. Jak trafiła do "M jak Miłość"? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Praca i satysfakcja – jakie studia wybrać, aby osiągnąć te cele?

3/6
Ina Sobala

Ina Sobala nie zdradziła swojej mamie, że chce grać w "M jak Miłość". "Tele Tydzień" informuje, że rolę w serialu Ina otrzymała dzięki castingowi, na który zaprosiła ją agencja aktorska. Małgorzata Pieńkowska nie miała o niczym pojęcia!

 

Zobacz: Olga Frycz odchodzi z "M jak Miłość". Wiemy, co się stanie z małżeństwem Ali i Pawła!

4/6
Ina Sobala

Ina Sobala w serialu "M jak Miłość" będzie występować w roli zaginionej córki Teresy! To właśnie z jej względu Teresa pojawi się w życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) i poprosi go o pomoc!

5/6
Ina Sobala

Wiadomo, że dawna kochanka Pawła nie chciała go początkowo angażować w swoje sprawy. Ale jednak historia potoczy się inaczej i z pewnością bohaterka Iny Sobali będzie mieć tu spory udział!

6/6
Ina Sobala

- Nie wiem jeszcze, czy Teresa zagośi w życiu Pawła na dłużej, czy pojawi się tylko na chwilę - powiedział Rafał Mroczek. - Nasze losy są w rękach scenarzystów - dodał. 

 

Jesteście ciekawi, jak Ina Sobala wypadnie w "M jak Miłość"?