Ilona Łepkowska krytykuje Kacpra Kuszewskiego Kacper Kuszewski Ilona Łepkowska na jubileuszu serialu "Barwy szczęścia" Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość
Ilona Łepkowska krytykuje Kacpra Kuszewskiego
ONS
1/4
Ilona Łepkowska krytykuje Kacpra Kuszewskiego
ONS

Ilona Łepkowska ostro komentuje ostatnie wypowiedzi Kacpra Kuszewskiego o pracy na planie "M jak miłość"! Kilka dni temu fani hitowego serialu dowiedzieli się, że już wkrótce z "Mjm" zniknie Kacper Kuszewski. "Super Express" donosił wówczas, że aktor po 18 latach przestanie wcielać się w serialowego Marka Mostowiaka. Zaskakujące wiadomości potwierdził sam Kuszewski, który opublikował w sieci oświadczenie. Wokół uwielbianego przez widzów serialu zrobiło się gorąco, a atmosferę podgrzewała również mocna wypowiedź Olgi Frycz, która w jednym z ostatnich wywiadów bardzo krytycznie oceniła pracę na planie "M jak miłość". Co ciekawe, Kacper Kuszewski skomentował wypowiedź Frycz sugerując, że również nie do końca był zadowolony ze współpracy z produkcją serialu! 

 

Teraz Ilona Łepkowska ostro komentuje wypowiedź Kacpra Kuszewskiego! Scenarzystka nie ukrywa, że zawiodła się na aktorze!

 

Zobacz także: Kasia Cichopek broni M jak Miłość! „Produkcja współpracowała ze mną w trakcie mojej ciąży”

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski już po ogłoszeniu, że odchodzi z "M jak miłość" wbił szpilę kolegom z serialu. Aktor w rozmowie z Plejadą.pl przyznał, że nie czytał wywiadu z Olgą Frycz, w którym krytykowała pracę na planie serialu, ale przyznał, że sam również ma pewne zastrzeżenia dotyczące pracy w "Mjm". 

Ludzie w ekipie filmowej są albo zatrudnieni na umowy o dzieło albo mają własną działalność gospodarczą, co powoduje, że prawo pracy ich nie obejmuje. Dzień pracy ekipy trwa 12 godzin, często zdjęcia są w sobotę, a nawet zdarza się, że w niedzielę, więc te sześć dni po 12 godzin. Z czego dzień zdjęciowy liczy się od rozpoczęcia zdjęć do momentu zakończenia. Zdjęcia mamy często poza Warszawą, trzeba liczyć jeszcze spakowanie się czy charakteryzację, ale też na dojazd na plan, skąd niektórzy muszą jeszcze wrócić do domu... (...) Wielu członków ekipy jest wynagradzanych za dzień pracy, czyli jeśli nie przyjdą do pracy, bo np. zachorują, to nie dostaną pieniędzy - mówił w rozmowie z portalem.

Teraz Ilona Łepkowska ostro skomentowała wypowiedź Kacpra Kuszewskiego! 

Zobacz także: 17 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek „M jak miłość”. Zobacz, jak zmienili się aktorzy serialu!

3/4
Ilona Łepkowska na jubileuszu serialu "Barwy szczęścia"
ONS

Ilona Łepkowska w rozmowie z "Faktem" krytykuje Kacpra Kuszewskiego, który przez 18 lat grał w "M jak miłość" i w tym czasie nie pozwalał sobie na takie wypowiedzi.

Postawa pana Kacpra Kuszewskiego mnie zdziwiła. To nieeleganckie i nie fair w stosunku do ludzi, z którymi pracowało się aż 18 lat. Przez tyle czasu nie był taki krytyczny, a dopiero po odejściu wypowiada się w tym tonie? Zawiodłam się na nim - oceniła scenarzystka. 

 

Łepkowska, która stworzyła "M jak miłość", poruszyła również sprawę wynagrodzeń za pracę przy serialu!

Szaleńcze tempo pracy i stres jest wszędzie w tej branży i „M jak miłość” nie jest wyjątkowe. Zarabiamy więcej niż przeciętni ludzie, więc nie dziwmy się, że musimy ciężej pracować. Ten serial jest już tyle lat na antenie i dzięki niemu aktorzy mają stabilną, stałą pracę, więc chyba warto się z tego cieszyć - mówiła w rozmowie z "Faktem".

Was również zaskoczyła krytyczna wypowiedź Kacpra Kuszewskiego? 

Zobacz także: Wiemy, co stanie się z Markiem w "M jak miłość"! To koniec rodziny Mostowiaków?

4/4
Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość
ONS.pl

Myślicie, że Kacper Kuszewski odpowie Ilonie Łepkowskiej? Jedno jest pewne, z opinią Frycz i Kuszewskiego z pewnością nie zgadzają się również Anna Mucha i Katarzyna Cichopek, które zapewniły, że nigdy nie spotkały się z takimi sytuacjami, o jakich wspominali ich koledzy. 

Zobacz: Frycz o pracy na planie "M jak miłość: "Nikt nikogo nie szanował!". Co na to Kasia Cichopek? Było aż tak źle?